13 Balas

mntk tlg waris. husband tu mntk tlg adik beradik dia atau mak ayah dia. sbb awk pon kena operation by next week kan. kalau dh ade anak, mntk tlg family jaga kan dulu. byrn czer ade. cube call hospital tye. kalau x cukup duit mntk tlg dgn waris jugak. husband kalau accident masa balik kerja boleh apply socso.

sy pernah kna cuci time keguguran.first time berurusan d hsptl. msa tu segalanya kucar kacir. duit xbwa bnyk. terpksa berhutang. laki bayar bil separuh ja. sebab dlm dompet cuma ada rm10. then msa bersalin baru laki byr habis sekli. xtau pula boleh byr separuh. tpi nilah pengalaman kmi.

TapFluencer

Keluarga saya & keluarga suami kluarga yg kecik. Suami ada 4 org adik beradik sorang OKU, 2 lagi perempuan. Mak ayah mmg dah lama meninggal. Saya pulak ada 2 org adik beradik termasuk saya. Saya dgn kakak sy saja. Pendek kata kalau sy dpt minta tlg keluarga sy takkan meluah mcmni

mintak tlg kakak awk jaga kn anak. adik beradik suami mntk tlg jaga kan dia. lagi pon icu x boleh masuk. cuma ltk nama dgn phone number adik beradik dia utk emergency number. anything suruh doctor call adik beradik dia. and awk kena bagi tau awk, nak bersalin next week. kalau kakak awk jauh, mntk tlg dgn jiran jagakan anak sementara awk dlm hospital. tapi nnti kena byr sikit la dkt jiran tu bila ada duit. atau sediakan brg makan utk anak2 bagi ke jiran. try carik syed azmi dkt fb. die ade buka bantuan utk kes2 terdesak mcm ni. try mntk dgn dia bantuan kewangan utk bersalin. tapi awk kena jwb soalan dia dgn jujur la.

TapFluencer

Takpa. Saya tahu Allah takkan uji hamba-NYA luar dari kemampuan nya. Jadi, saya nak open order buat crochet. Boleh request color, style, ya. Lagi ada masa utk sy gumpul duit sampai minggu depan. Jom lah order ❤️

Boleh order di Telegram saya! Saya xnak open order banyak sangat kot kot tak larat tak cukup rehat sy nanti. Jom lah bantu sy ❤️ https://t.me/Fariziris2029

mmg kena mntk tlg org terdekat sis..czer dkt gov xmahal rasanya..sy doakan urusan sis dpermudahkan..

Rm130 sahaja sy bayar msa czer dlu sis,,xmahal.cuba minta bantuan family.mustahil la diorang xbantu

TapFluencer

Moga dipermudah urusan awak sis. MasyaAllah berat ujian awak. Moga awak kuat ya

Ada. Saya czr bayi songsang, warded 6hari, selepas rebate, dalam rm2++ gitu pa

klu duit xckup bole byr sikit2 dkt gomen..kna pergi bhgian hasil

semoga kuat & dipermudahkan segala urusan sis amin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan