Kalau upt menunjukkan garis double line terang tapi tkde alahan mmg confirm ke sy pregnant?

Kalau upt menunjukkan garis double line terang tapi tkde alahan mmg confirm ke sy pregnant?
25 Balas
Tulis jawapan

tahniah https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2023 💟

Baca lagi
TapFluencer

congrats mommy. kalau kate bru sebulan missed period, mkna nya bru 4w. so nnti bile dah 8-9w boleh pegi scan. cuma jaga makan je. jgn buat kje berat². and mkn folic acid.

tade alahan laa best ! hehehehe saya anak first bahagia betul tade alahan langsung, nii preggy no 2 ya Allah dia punya alahan memang tak boleh tahannn🥺

alhamdulillah, rasanya memang dah confirm tu. tapi kalau nak double extra confirm, cuba try guna upt brand lain. masuk 6-8 minggu boleh scan kat clinic

Dont worry syg. Saya tak de alahan pon masa preggy. Alhamdulillah happy rasa. Doa yg bebaik ye. Saya harap yg next pon tak de alahan 😅

alahan tu kdg2 dtg lewat. mcm Sy 6w baru alah. skrg mpai 7bln pn alah lagi. berat pn 52 kg je. sblom preggy 50kg..

sama macam sy test naik 2 line takde alahan pun tapi lepas 2 minggu baru rasa loya2 dan selalu rasa letih 😂

terang sgt dh ni. boleh confirmkn dkt klinik dulu ye😊 mcm sy pun xde alahan jgk, tahu² double line

pregnant xsemestinya ada alahan. dh naik 2 line tu dh ada la tu sis. take care..

jgn laa mintak ada alahan , kalau x jdi cm sy , dah mcm kain buruk haaa . huhuhu