Teringin nak Scan Swasta

Ibu2.. nk tnya kalau scan kat swasta mahal x?? jangan kecam. sy bkan org senang.. ๐Ÿ˜ฅ

26 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

klu tmpat biasa wlaupn swasta dia chrge 40-55 je, mcm sy dlu dr chrge 45 je tpi tk dpt gmbr scan tu .. sbb msa tu sy jatuh tangga ... nasib baik baby okey je., msa cek first dulu 10wk dr chrge 160 sekali cek air kencing

Takde mahal pun kalau pandai cari klinik. Saya buat details scan pun baru rm70 โ˜บ๏ธ klau nak 4D ada yang offer sampai rm40 saja. Moga dipermudahkan urusan dan dilimpahkan rezeki โค๏ธ

4y ago

yka.. baik2.. insyAllah.. ad rezeki.. nak pg klinik swasta..xpuas scan kt klinik. bkn maksud sy chek kt klinik xbgus.. cma kk kn rmai org. jd depa kna buat krja tu cepat2. teringin tngk anak lama2.., insyaAllah.. amin.moga doa akak berbalik pada akak.. amin2

VIP Member

Ini harga dekat area rumah saya.. klinik sariah nilai 3 InshAllah saya doakan awak dan suami dimurahkan rezkei berlipat kali ganda , dapat merasa scan swasta.. aamiin..

Post reply image
4y ago

Jangan susah hati.. InshaAllah ada je rezeki baby tu.. murah je rezeki mummy daddy dia โค๏ธ

saya masa buat first scan rm 50 je..awak duk mana sis..klu kwsn awak ada klinik siti situ boleh bayar ansuran..buat 5d sekali dgn detail rm200 tp boleh byr ansuran..

4y ago

area bagan serai perak kak

Awk duduk di mana? Kandungan berapa week? Klo ddk dia area sepang boleh sy belanja awk untuk pergi scan.

sy scan dlm rm20 ikot day yg diberikan hrge itu kat azzaara poliklinik ampang,berbaloi n sdap je..rekod pon bole

VIP Member

Kalau detail scan average dalam rm150. Tapi yg rm100 pun boleh dapat da. Kalau scan biasa x sampai rm100

Ikut klinik juga. Saya scan kat klinik kawasan rumah saya rm40. Sblm nak scan boleh tanya dulu klinik.

ngk atas tempat sis..kne pndai servey..skrg biasa swasta dorg de bt promosi hujung thun tok scan..

tengok jugak sis, bole survey dulu, sis area mana, saya scan RM45 je dekat klinik swasta untuk 2D