6 Balas

Lobak Putih Sis. Saya Dari Tengah Pregnant Lagi Suka Makan Lobak Putih Buat Sup. Campur Daging Ke, Ayam Ke Dalam Sup Lobak Putih Tu. Sampailah Saya Berpantang Pun Saya Gemarkan Diri Makan Lobak Putih. Alhamdulillah, Saya Menyusu Anak Full 3 Tahun Lebih, Baru Stopkan Susu Badan. Memang Susu Meriah + Pekat Sepanjang Full Breastfeeding Tu.

terima kasi puan..

selalu makan sup lobak putih + pakchoy atau sup ikan + lobak putih. kudapan saya makan kekacang dan kurma. minum susu fullcream/coklat, horlicks, rebusan air kurma cina + gojiberry. memang makan/minum ja susu jadi pekat dan meriah. kena jaga juga jarak penyusuan supaya sentiasa ada demand

TapFluencer

Saya suka pakchoy.. Mudah siang dan bersihkannya. Selain pemakanan, kekerapan penyusuan (direct feeding dan pam) pun menghasilkan pengeluaran susu yg mencukupi. Saya tak suka susu meriah, nanti susah nak uruskan. 😁

Saya suka ayat last tu. Bersyukur jadi enougher. Tak risaukan nk pump selalu or bfm meleleh sampai baju basah, anak tersedak sebab flow laju, freezer tak muat nk isi frozen bfm etc 😅 Alhamdulillah mujur time pregnant gali ilmu penyusuan sedalam-dalamnya

suami saya masa pantang dia masak sawi pakchoy buat sup kosong susu pun meriah , minum horlick pun membantu juga untuk milkbooster

lobak putih..cmpur kat masak sup2 atw pn sayur tumis..dri pantang smpai ank da setahun lebih susu xprnh drop

sawi/pakchoy tumis letak isi ikan bt bulat2 letak dlm

Soalan popular

Artikel Berkaitan