114 Balas

Me me! Sbb baby jantung lemah dah kena induce. Alhamdulilah okay je. Senang nak teran sbb berat baby 2.85 hahaha

sy due 11/10 ..debar rasa walaupun anak kedua .. semoga dipermudahkan segala urusan kita semua..Aamiin🤲

Sya due 28/04 selalu sakit perut dan pinggang tapi tak ada keluar tanda2 lagi risau juga d buat nya😨

saya 37 mnggu due 22/9 😂..tp kna pksa bslin 38 mnggu..doakn saya ya bslin dblom kna pksa ..takutt xthn sakit 😁

gdm kncg mnis smsa mgndg

due 5/9 tpi czer sa kli ke 4..sma trz BTL 18/8 ny...skrg stay wad jk smpai trikh brslin...bb air ktuban kurg

Saya pun due 7/9. Skrg pun ade rasa nerves smua ade. Sbb baby nampak besar. Harap dipermudahkan urusan.

inshaaAllah aamiin sama due kita

wah sis..sama la sy due 10/10 hehe nervous semua ada la..dup dap dup dap..walupun yg lahir ni anak no 3...

saya anak first 37 week jugak ok ke alhamdullillah sihat anak saya semoga di permudahkan urusan

samalah saya 37minggu 3hari da,, dupdap3x da ni,, tak sabar tnggu baby kuar ni... saya due 22/7...

wahh good job mommy!! sama dgn saya 37 weeks ..syukurr bertahan sampai ke tahap ni 🙏🏻😇

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan