37 Balas

Haritu sy kena tiap 3-5minit nk kencing. Pling lama bole tahan 15min. Lgsg tk bole tdo, pakej menangis kepenatan.. Waktu siang g klinik, doc scan pundi kncing cakap bby tgh landing baikk bbtl kt area situ.. Sabar la mommy.. Hahaha. Balik trus g beli adult diapers.. 2hati jugak kena buli dgn anak sendiri😂

Super Mum

Normal sis. .kdg sblm tdo da msok toilt. Ble da sdp trik slmbt lnding baek onya. .dhe bole bntai nk kncg lg. .😑😅. .lg trsa dye dok tkan2 kte pnya pundi . .. .adoii tkepit2 mak dye. .🤨

Dulu sy beli panty liner jenama poise tu yg utk serap kencing tu.. Bersin ke batuk ke gelak ke selalu terkucil.. Ni pregnant anak ke3 alhamdulillah xde jd camtu.. Boleh kawal..

Saya pun tertanya2 boleh ke kita pakai pampers org dewasa tu ye. Sbb kerap kali pergi toilet rasa tk larat. Kadang tu dh siap2 nk tido,kene bangun utk buang air..huhuhuuu

Sy kerja, tollet kt blkg opis jer..x smpat2 msuk tollet dh trkecing sikit kt sluar.sbb tu klau kerja kna bwk 2 helai spder ngn pantiliner tu sng..basah jer tukar😀

hahaha sama lah bila buang sikit je pon die punua x tahan cm bertakung byk lak mcm sy niaga nk ke toilet tu mls btl kdg2 mmg tpkir gak nk pakai pampes😂

Sama laa sy pun...tengok pintu tandas tak sempat nak tutup pintu dah terburai kencing punya tak tahan...sekarang 21weeks 😊

first trimes kerap sangat kencing . rasa nak tidor je kat toilet tu . second trimes tu kurang . now 32 minggu dah start balik 😂😂

Sama sis. Lepastu haritu masa nk cari barang blh pulak buat hal. Setiap 5 min msuk toilet, last2 saya duduk dlm toilet sampai balik. Bila balik rumah, elok pulak🤦

VIP Member

Semua yg pregnant akn kencing kerap sis.. Bila masuk trimester 3 lagi la sakan, kdg trkeluar air kencing tanpa sedar...

Saya dri bulan 3bulan preggy sampai sekarang dh 7bulan...still membuang air kecil kerap...mlm lagi laa kerap...lahaiii

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan