17 Balas

sy dh siap semua dh mase 32w.lg 2w kena serah diri nk czer.x salah setelkn awl2.30w ke ats x awal dh, boleh dh start packing.kite xtau kot tiba2 nk terberanak kn.lgpon nnti akhir2 x larat plk.sy xpe,x larat pon xcited sokmo.jd larat je,tiap2 mggu bukak beg hospital.ade je yg nk tmbh🤣🤣

34w tu saye dh selamat brsalin mase anak 1st dlu so saye oack seawal 28w tapi ank ke3 ni lmbt sikit dh 33w bru pack tu oun sbb Braxton Hicks nk g hospital dh bru gelabah mngemas https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 group hamil 2023

Sy dah siap packing 34week sbb dah kerap sakit perut rase nk mbuang je.. Kdg cirit birit bila pas mbuang rase mcm nk kua lg tp xde apa.. So standby jela sbb smua ckp tu tanda2 nak bsalin dah

Dah kena packing sis. Sbb tak tahu bila baby nak keluar. Saya hari tu 30weeks dah packing letak dalam bag siap siap dah. Nurse pun suruh mcm tu. Takda la kita rushing nanti kalau jadi apa apa

baru je siap packing smua brang smlam .. 34week 😁 sbb perut ni balik2 mengeras.. risau tiba2 nak brsalin pula..

Packing je awal2 sbb ye la takut bersalin awal kan , saya masa kandungan usia 6 bulan saya dh packing siap2 dah

Hari tu dekat sy nurse pesan awal dah masuk 30w tu dah boleh pack siap2 sbb banyak kemungkinan boleh jadi..

kalau sy dah siap pack sebab baby 1st keluar masa 35w.. ni skrg da 35w...takot keluar awal jugak...☺️

tak...sebab berat baby ok n alhamdulillah takde masalah lain..stay dgn sy kat wad n kuar sama²..tapi lepas tu masuk hospital balik sebab jaundice

brng bby dh siap packing smlm 35w skrng,brng mami dia blum lagi🤭x tau apa nak bwa😅😅

sya 30w dh siap packing sis...nurse pesan awal,..sbb bila2 msa ja boleh brslin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan