14 Balas

saya due 8/9.. saya kena masuk wad 7/9 tapi saya takde rasa contration lagi cuma sakit² pinggang je pastu kaki sakit nak berjalan pun seksa je rasa...tapi 3 hari lepas ada keluar tanda coklat cair tapi sikit je apa tanda dia yer Sebb saya first mom

saya due 10/9 hari selasa ni ...serah diri di hus ,, tapi tanda² tu tak ada lagi,, risau pulak rasanya sbb takut kna induce lagi ,, n harap² kalini dpt bersalin normal n sgala d prmudhkn utk smua ibu² yg bakal melahirkan ... Aminn!!🤗🫰

insyallah amin. kita pun tkut kna pksa, bia la tanda sendiri, nk rasa jugak🤭🤭🤭

18/9. Dh berapa harini ank sulung plak tak sihat. Nk melekat je. Baby dlam perot dok ngeras n pinggang sakit. Xtau la tanda bersalin atau sbb lyn kn kerenah si kakak😭 Doakan saya moga dipermudahkan segala urusan🥲

Huhu. Itu la. Risau beranak time die x sihat lgi ni je😭

sy due 21sept. selalunye bersalin awal seminggu..harap semuanya dipermudahkan la. umur pon masuk 4series dh tahun ni. nak jalan memang mengah je dan kerap jgk sakit belakang

saya minggu depan due beranak tapi dah bersalin dah 27.8 harini hari ke lima berpantang dan baby ada kuning terpaksa ulang alik ke klinik

sye 28/9 .... rasa mcm nk bersalin awal ja huhu dh tk larat 😆😆smoga smua dipermudahkan urusan bersalin nnty aamiin

Sama dengan saya 28/9 tapi xbersalin lagi

sy due 28hb 9 tp 13hb dh kena serah diri dekt hospital sbb ada darah tinggi..hrp²dprmudahkn segala kita semua...

insyallah. aminnn aminn

Saya due 23/9 tpi belum ada rasa apa2. Harap baby keluar cepat. Berat pun nak cecah 100 ni huhu😭😭😭

huhuhu. semoga dipermdhkan urusan sis ❤

Sy 26/9 ..rasa mcm bby Kluar awal juga dlm 15hb myb..sbb asyik mgeras sakit belakang sakit celah kangkang

sma lh kita sis..sdh sakit² dh bhgian kemaluan & pinggang pun sakit² dh..esok masuk 37week dh..smga urusan ibu² yg bakal melahirkan dipermudahkan semuanya..Amen🙏

Sama la due hujung bulan tp rasanya awal jugak ni sbb kepala baby kat bawah sgt dah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan