36 Balas

jangan risau . baru lagi tu . fikir yg baik baik . sbb masa saya pon 8w baru doc bg scan sbb pegi awal masa 4w doc kata tak perlu scan jaga diri je bukan doc tknak layan tapi doc taknak kita fikir bebukan macam ni kalau tak nmpk kantung ke ape . 5w tu baby terlalu kecil doa banyak2 ya . insyaallah ade rezki

jgn risau, week9 baru nampak. saya haritu week6 cuma nampak kantung kosong. risau jugak tapi lepas tu call kk, buat appointment book bukak buku pink. doc scan week10 baby dah ada. jaga pemakanan j buat masa sekarang, jangan skip folic acid.

iya betul, folic acid cuma sebiji saja sehari

sy 6w pun xnmpk doc siap ckp suspect ectopic lg, dtg scan 2 mgu lg means da 8w kan, da nmpk dah, kwn sy pulak scan 5w xnmpk ape pun, 7w pun xnmpk kali ke 3 scan 9w bru nmpk, positif je inn shaa allh ade tu,perut tebal kot😁

jgn risau sy 5 week xnampak then scan 7 week pon xnampak then scan 8 week kt h.ampang da nampak and bunyi jantung bayi ...jgn risau insyaallah ada tu dia kecik lagi

saya 5 weeks scan pun sama x nampak baby cuma nampak kantung ja insyaallah nanti 9.10.11 weeks baby dah ada la tu jgn risau fikir positive ja ...

Sy pon bru g klinik td nk scan tp doc ckp awal lg nt xnmpk tkut sy pk bukan2 jd xpyah la scan🤭 sy baru 5 week n anak first jgk

Hihi ramai ramai counting days ❤

Awal lgi tu.. Yg penting jgn buat kerja berat2.. Saya 2x scan.. Dkt kk tak nampak, bila scan kt hspital baru nmpk.. Kata dktor awal sgt..

Masih awal tu... Jgn risau ya... Pikir positif ja...... 9week baru nmpk... Dan ada degup jantung juga.. 😊Jaga diri baik baik ya..

Normal kot.. sbb saya mase scan 5week pun nmpak kantung je.. xpe.. nanti lepas 7 minggu insa'allah ada dah tu babynya.. 😊

awal lagi. week 5 sy nampak kantung je.. scane 10week dah nampak bentuk janing. jantung bagai. baru lagi tu

Soalan popular