7 Balas

Sy pun dapat nurse mulut kurang sopan kat labour room, kalau hosp area saya deliver husb boleh teman. Time nak deliver tu if husb boleh teman, puan cakap kat suami minta tukar nurse. Boleh je. Klau husb takboleh teman, puan ingat je nama dia, andai perkataan yg dia kata tu buat puan tersinggung. Terus buat aduan kat sispa. Takpe nanti fikir baby je, n time tu mesti tgh sibuk layan sakit contraction. Btw sy Harap puan dipertemukan dgn nurse yg baik2 masa bersalin🙏🏻

trima ksih puan. Sy pun mcm tu jgk. klau ingt2 balik rasa sakit branak blh kata sakit tpi rsa sakit lg dgn prangai nurse.

kalau ikut sini 3/1, KK 5/1.. kalau ikut yg first seminggu awal... kalau dah nak dekat2 tu kan macam2 perasaan ada, sebab kita ni bertarung dengan nyawa untuk melahirkan nyawa yg lain, semoga urusan kita semua dimudahkan hendakNya... mak n baby sihat sentiasa...

Amiin

Saya LMP 26/3 so kalau ikut app patutnya due 31/12 tapi nurse tulis 2/1/25 😂 so sejak awaal pregnant duk berdoa nak beranak hujung tahun & doa dipermudah urusan bersalin as in nak nurse yang baik2 🥹 takut jugak nak beranakkk

ye. Sy pon harap kluar hjung Thun. sllu sgt mntk ngan baby kluar bln 12 nanti.. xtau knp tp sng hti

ehhh sama laaa..baru je perasan ada group edd Januari ni. Saya baru tahu preggy masa 12w. 🤣

ada tp x ambk port sgt sbb rasa x logik xde period lgsg lepas bersalin abg dia 2022 tetiba terus ada..sbb sblum ni sy akan period jgk sekali dua sebelum ada yg baru..ni kira bersambung terus..sebab perasan perut besar xkempis2 wpun puasa tu yg pegi check..sekali tgk dh besar 🤣

kdg tu perangai nurse yg buatkan kita menyampah kan

Sy tkt.. dia marh Sy nangis masa dia tgh jahit. Sy nangis sbb sakit .ada part yg dia xbius kan. Sy nk tnggikan suara tkt dia buat kasar lg .

Sama lah kita Edd 1/1/25...hi5👋🏼

VIP Member

EDD saya 8.01.2025

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan