109 Balas

VIP Member

Hari ptma kedua puasa okk...msuk Ketiga puasa dh xlarat dh...penat keje.. Perut berangin. Pening2 rsa x selesa , baby minta mkn kot kn...

saya 9w.. masih berpuasa.. kalau rasa tk tahan sgt baru berbuka. 21hb ni baru jumpa doc,nt mnta nsihat doc plak tgk atas mslh ibu masing2

Sy bru lps berbuka perut sakit sangat tak tahan so tak nk amk risiko sy berbuka jew. Esk cuba lagi berpuasa tengok mcm mna #16weeks5day

ya,sy sblm tido tu usap2 perut smbil ckap2 ngn baby,kata esk ibu nk puasa,adik dok baik2 ya kat dlm,kita puasa sama2,alhamdulillah dpt jgk puasa smpai berbuka,kdng tu pedih jgk perut,ckp lg ngn baby minta sabar,alhamdulillah baby behave ja..

VIP Member

sy 37w dh xleh nk puasa..tkot jugk jd pa2 kt bby..dh try msa first puasa mmg ketar hbis..4lbh dh brbuka..xleh nk gagah dh nk msk pn xleh

sy baru 5 weeks.. sekarang masih berpuasa.. kalau rasa lain macam nanti baru berbuka.. harap2 dapat bertahan sampai waktu berbuka

alhamdulillah.. sy msih berpuasa.. perut pun xrasa lapar lnsg.. baby pun ok jer.. tendang mcm biasa.. sy 25week 4 hari

saya 23w masih berpuasa tapi risau jgk nak teruskan puasa sbb baby tak gerak lg harini 😥 selalunya waktu ni dh rasa gerakan dia

Sma la sy 23w jgk bby xgerak sgt dri pgi tdi.. risau tpi syg nk berbuka dh pukul 1.30.. ya Allah kuatkanlah ibu2 mengandung mcm kita 😭😭

1st day je puasa, sy 20 week, puasa shri bby x gerak spnjng puasa, dah brbuka bru gerak tp slow je grak, x brni nk puasa dah..

Saya pun cuba jugak esok.. Kalau x larat n mnyebabkan bdn saya lemah, saya brbuka jer. Dh plan bawak nestum 3in1 ke ofis

dapat puasa 2 hari je . lagi dua hari ni tak boleh dah sebab perut rasa tak selesa . risau baby dalam perut lagi . 15week .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan