12 Balas

Sy da hujung2 nie kja tidur je .. berat jgn ckp la .. naik teruk betol .. hahah kdg2 shari tidur boleh 2 kali .. waktu malm tu tidur cm biasa je gntok bukan main .. cm tk tidur siang 🤪🤪🤪tapi kena had juga sbb nk kira gerak bby kan .. kdg ptg da ckup 10 .. smbng tidur lgi 😂😂😂😆

Ylah kn sis..😅

VIP Member

takde pun, tidur dan rehat yang cukup, rasa penat tidur jela, tapi pastikan badan sentiasa rasa segar, pemakanan kena jaga n kalau rajin senam setiap hari kalau tak seminggu sekali ke

Ok sis..tq..hehe..

Memang mengantuk sis kalau mengandung ni, apalagi awal2 pregnancy.. Xlarat mo bangun, lemah semacam, nak tidur ja.. Saya mengandung anak k4 ni pun masih rasa begitu..

Ohh memang ye sis..ptutlh...sebab saya dlu msa pregnancy anak no 1 tak mcm tu..hehe..tu rasa lain mcm..tkt ade ksan kt baby..

Xpasti la.. yg pasti.. sy mmg selalu tido.. lepas srpn tido.. lepas lunch tdo.. mengantok je rasa..

Saya selalu nye lepas lunch selalu rasa ngantok..

Tidur jelah sis. Jangan tidur sampai malam tak mandi tak makan sudah lah.

Hahaha

Sy awal2 dlu ngantuk je.. Kdg tu tgh suap anak boleh tertido..hahahahhaa

iye betul.. Ngantuk yg langsung xboleh thn.. Berair2 mata.. Tghri mesti tido.. Tau la kalau budak makan mmg lama tu yg smpai tertido.. Haha smpaikan hari2 suami yg masak..

sy ni lagi banyak tido dari berjaga..lepas makan tido🤭

🤭sama lah..saya pn macam tu

VIP Member

Xde kesan pon pd bby...elokla tu ibu bby bykkan rehat..

Ohh macam tu..terima kasih ye..🤭

Sy tidur je.. lepas bt kja,mkn tidur😊😊

🤭🤭 yeke...sma lah

Memang akan rse menhantuk bile preggy

Ohh yeke sis..hehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan