8 Balas

Saya pun pernah mengalaminya juga. Rasa sangat tak selesa waktu tu. Pergi ke klinik buat pemeriksaan, dr sahkan mengandung. Lepas tu tak rasa sangat dah. Kenalan rapat saya juga alami begitu juga, tapi situasinya berbeza kerana dia sibuk menguruskan anak yg lain. Terus ke klinik sebab risau. Dr. juga ada tanya sama ada pernah melakukan hubungan suami isteri ataupun buat kerja² berat yg mungkin jadi punca sakit tu. Tapi lebih baik puan segera ke klinik bertemu dengan doktor utk mengenalpasti puncanya.

Baik sis.. Sbb sy keja jnis brjalan bnyk..

Yea , saya pon rasa benda yg sis rasa .. Org kataa itu biasaa , sbb janin nk mnumpng dlm badan kita , tu yang sakit .. Kena sentiasa kuat ..klu sakit sngt lbh baik pergi ke klinik tnyakan doktor...

Oke baik sis.. Trima kasih😊

Kalau skit tanpa pndarahan apa2 normal sbb sy pun sakit mcm snggugut..dlm 8-9mnggu mcm tue dah xsakit..byk minum air kosong..kalau sakit sgt kena refer doc

Trima kasih sis. Lega dpt dgr mcm tuh.. Klau takda apa.. Apapon nak kena refer doc jgk..

VIP Member

Normal.. Sy pun risau jugak masa awal pregnant haritu.. Pergi scan swasta doc kata baby ok.. Kalau ada pendarahan terus direct hospital je..

saya 9weeks tengah mengalami. sakit pinggang sakit bontot dan sakit bawah perut

Sya jga rasa benda yang sma

Biasa tu.. klau sakit sgt,g jmpa doc

Tuh laa..klau dgr doc bg pnrangan bru rasa lega.

Banyakkan minum air

Baik sis😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan