63 Balas

VIP Member

1. Baby 7 month can take fish oil? Any recommendation? 2. Baby skin delicate, red and dry, any suggestion? 3. What should baby apply for mosquito bite?

1. Usually we would recommend to take fish oil for children at least 2 years old and above. Well balanced diet should suffice. 2. Dry skin and redness would be better to bring to see a Paediatrician. 3. You can apply anti itch cream for Mosquito bite.

Hai doc.. Sy preggy 34w6d skrg.. Check di o&g pp type 3..so sy kna warded adakah uri akan naik dduk tmpat yg spatutnya dia dok dlm msa terdkat ni? ..

Selmat mlm, sy dah mengndung 2buln tpi asal tidur mesti perut sakit,rsa mcm perut sy dah msuk 8buln sakit nya mmng normal ke? Sbb ank pertama tidk juga mcm ni.

Hi doktor..anak saya selalu nafas berbunyi seakan hidung tersumbat (siang hari), tapi dia tak berhingus..malam ketika tidur tiada masalah, tidak berdengkur..kenapa ye?

Sila rujuk pada jawapan yang tertera untuk ibu Yan.

Selamat doktor..saya baru first nak lahirkan baby.. .macam saya due date 26/6 perlu ke saya stanby dari tarikh due date..maaf bertanya..sbab saya baby first

haai doktr.....normal ka bgi ibu mgdung njis dia keras n ssh nak berak....n apa yg sy prlu mkn utk bgi lembut kaan bgi yg ssh nk buang najis

Hi Doc. Pregnant women kalau selesema boleh makan ubat selesema ke? Ada effect tak pada pregnancy? And kalau demam boleh makan panadol ke?

Sila rujuk doktor pakar mengandung

Hai Dr Ank sy bru dua bulan. Setiap pgi dia mcm ad bunyi kahak & sesuatu yg lekat di tekak. Sy x rsa dia demam. Knp ye Dr?

VIP Member

Hai Dr. Anak saya 20 bulan tiba-tiba menangis suara macam serak. Adakah itu salah satu simptom selsema atau nak demam?

Adakah kajian secara saintifik beza umur anak kurang dari 2 tahun akan menghadapi masalah persaingan semasa pembesaran.?

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan