13 Balas

Klu nk tau jntina baik scan 2d je..tp ank ptma baik scan detail.. Cm sy ank first sy scan detail trus, kte xtau cmne bby kt dlm.. Tp prncgan nk scan 4d ble hjg2.. Xsbr nk tgk ikt muka mummy ke daddy. Hehehe

Masa 20 mgu saya buat 2d detailed scan. Masa tu boleh tahu dah jantina apa. Nnti masa usia dia 28 mgu ke atas nk buat 4d plak. Nk tgk muke spe... Sjee. Hehehe. Excited, baby 1st.

Dlu sy scan 4d,nmpk terus gender bby tp sbelum tu doc pesan mkn bnda berais sblum scan.nk bg bby x kepit😬

VIP Member

2d boleh nampak... Nak jelas 4d,tapi ikut luck. Kadang baby malu nak tunjuk. Macam baby saya dia kepit,malu tunjuk 😅

tumpang tanya juga siapa yg tahu bole reply komen saya, kalau buat detail scan bole tgk gender baby jugak ke ye ? hehe

yup.... detail scan yg 2d tu, yg3d 4d 5d tu sebb ade momy dady yg tgok tumbesaran anak, nk tgok wajah anak...gitu. skrg tknologi baru ade 6d da ha... bnyak klinik2 buat promotion gitu, amik laa yg ade promo detail scan + 3d/4d/5d berbaloi skit. dri amik 1 1 agak mahal laa...

Kalau 5D ?Saya esok bru nk scan tp 5D laa..nk tgk baby ..arap2 baby sempurna insyallah

2D pn dh blh..tp kna tgk kdudukan bby jgk..klu bby dk kepit mmg xnmpk apa laa

sy scan 5d .bleh nmpk muka baby😂msa kandungan 25week..

Scan detail boleh tgk jntina dan kesihatan baby

Semua jenis scan boleh, 2d sampai 6d 😀

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan