62 Balas

Sama due kita.. sy tnda pun takde lagi.. masih menunggu.. cepat la baby keluar.. semoga dipermudahkan urusan kita.. amin..

org ckp bykkan berjalan. tp hari hari dah jln , still tk kuar tanda😅. siap naik treadmill..doakan ..takut overdueee

sama dgn sy due , xde tnda n perut mengeras on off jgk .. moga kita sma² brsalin sebelum due ..

Sy due 11.11 . Bby pn mngeras je.. tpi x kerap.. hrp nye bby cpt kluar jugak la. Semoga segalanya dipermudahkan

Terima kasih semua yang mendoakan , semoga Allah permudahkan semua urusan kita semua .. Aminn2 ya Rabb 🤲🏻😘

saya doakan semoga urusan sis dipermudahkan utk bersalin dan smga baby keluar dgan slmat dan tepat masanyaa. amin

saya pun due 7/11 😅 ..tapi mmg tkda tanda tanda langsungggg...nk mintk doa supaya tkkena serah diri 😢

Sama kita sis mmg celah kangkang belah kanan sakit compare to sebelah kiri , semoga dipermudahkan ya sis

saya rasa yg bersalin 7hb ni smua baby mogok xmau kluaq kaaa..saya pun sama xdaq tanda apa lg 😂

sama kita..7/11 due tp blm ada tnda..

saya due 18/11 pon takde tanda2 skrg ni.. Hehe tgh seronok duk dlm perut lagi ni 🤣

doakan saya dipermudahkan bersalin ..sy dh overdue 31/10 risau plak ..mcm² dh ikhtiar ni

Soalan popular