Saja saya kongsi

Hai ibu2 saja sy nak kongsi cerita Sy pregnant anak ye ke 3. Sulung dan no 2 lelaki.. alhamdulillah rezeki ke 3 baby girl. Masa yang sulung dan no 2. Dua2 sy mengandung sya sangkut kencing manis. No 2 bersalin paksa . Kalau bulan puasa tu mmg tak boleh puasa.. lambat makan badan akan mengigil tapi alhamdulillah. Yg no 3 dapt puasa.. paling saya seronok 2 kali minum gula. 2 kali tak sangkut. Sy share sbb terlalu happy . Rezeki dikurniakan baby girl.. dan rezeki tak sangkut GDM. Doakan urusan sy bersalin kali ni dipermudahkan senang dan sakit tak lama ya . Skrg dah 31 week ya cuma pregnant kali ketiga ni masa awal2 ada dalam 12 ke 15 minggu tu saya ada pendarahan lah dlam 1 bulan makan ubat kuat rahim.. loya mabuk awal2 dulu mmg sangat teruk. Apa2 pun syukur .. tq ibu2 yg sudi baca semoga , semoga ibu2 yg mengandung yg baca ni dipermudahkan urusan jugak ya .

5 Balas
Tulis jawapan

sy tumpang gembira syukur...sy pun 2 org ank lelaki .. trngin sgt nk baby girl .. sy 2x da czer... dari ank pertama da tringin sgt🀭..tkde rezeki lg...doakn sy last ke3 baby girl..☺️

4w ago

amiin semoga ada rezeki sis ya.. inshaAllah jika ada rezeki sis mengandung dapat je tahu dari hari pertama mengandung sis try doa je hari2 k.. mudah mudahan ada rezeki girl one day amiin..

ameen πŸ’• tahniah sis akhirnya ada princess jadi geng lepas ni. alhamdulillah pregnancy pun lebih sihat. moga dikekalkan kesihatan tu sampai bertemu baby nanti πŸ’

4w ago

amiin2 terima kasih sis .

Sama dgn saya sis, anak sulung dan kedua boy. Skrg tgh pregnant jugakk, minta2 lah mcm sis juga, girl. Aminn smogaa dipermudahkan segala urusan

4w ago

semoga dibulan ramadhan ini sis diberi rezeki bby girl ya amiin

πŸ™†πŸ»β€β™€οΈ

aamiin

4w ago

amiin