43 Balas

sama la sis ,saya pun barang baby blm langkap lagi ,dah la saya dgn husband bergaduh mau dekat 1 bulan sdh dia tak balik rumah , mungkin dia dah tak rasa sayang sdh dgn saya dan baby , hmm saya risau sdh nie barang baby saya Badung Pampers minyak angin dan lain2 nya blm ada , hmmm

kita sma sis . sy pown gduh dgn husband . skunk xdok ngn husband da dkt sbln lebeh . tpy bila mcj tnya brg ank xbely lagy dy ckp duet xda . xda xda dan xda . sy pown buntu da .

setiap ank ada rezeki dorang. tinggal kita mak bapaknya saja yg nak ikhtiar. rezeki takkan dtg tanpa usaha.. tawakal tanpa usaha adalah perbuatan yg sia-sia.. syukur diberi peluang ada zuriat, sedangkan ada yg masih ternanti-nanti rezeki zuriat.. renung-renungkan & selamat beramal ✌️

situasi kita taksama.. jgnlah kita judge org lain.. kalu mana2 ade brgn baby, bolehlah bantu akak kita ni.. mana tahu 1 masa lain nti, kita pula yg diuji.. I feel you sister, sb sy pun merasa bsalin tpi xckup klngkapan bayi, sbgai ibu kita pasti akn rs sedih dan teruk

tq awak😇

Samalah , suami gaji cukup makan je , tapi saya dari 6 bulan kandungan lagi saya beli sikit sikit . Jadi sekarang Alhamdulillah lengkaplah walaupun tak banyak . Sebab saya mesti asingkan 50 inggit untuk barang baby . Semoga ada rezeki untuk kita semua ☺️

Berat jugak dugaan awak , semoga melimpah Ruah rezeki buat awak sekeluarga.

VIP Member

syukur sy ade kwsp nk survive . bln2 pon rm500.. sbnarnya sblom.pkp mmg bekeja, resig sbb dpat kje baru.. alih2 pkp.. company baru taknk amik pekeja da.. ni da 8 bln preggy n tak kje.. syukur rezeki ank tu ade.. walupun ni yg ke 4.. bby girl semua kne bli baru..

owh.. ye laa sis.. sy syukur husband stil kje.. duit bpn semua dia bg ke sy.. settle payment keta, beli brg sikit2.. sy pon banyak beli preloved.. huhu

sedihnya. faham sgt perasaan tu. kadang taktau nak korek mana lagi. nak meminta segan. semoga dipermudahkan semuanya. nanti baby lahir, akan ada rezeki utk puan sekeluarga. percaya lah. jgn stress2 yer. doa byk2 minta pada Dia.

baju prelove kat fb banyak sis murah murah .. tengok dalam group mommies baby ada banyak.. dalam rm5-10 dah boleh dapat dalam 3-5 helai baju dah .. beli yang betul betul penting dulu je nanti bila dah ada duit lebih .. semoga urusan sis dipermudahkan

tu laaa tgah tgok gak slow2 barang pantang pun xbeli lagi

sis try join group ni...sb sblm ni sppu sy pun mcm sis jgk...xda brg persiapan wlpn tgu hari je...sy try mntk sumbangan, cuma byr duit pos je...mcm2 dpt...ada yg baru, ada yg dah xpkai... alhamdulillah rzki baby..cubalah mn nak taw ada rzki

da join tq awk

VIP Member

Salam. Semoga urusan sis di permudahkan. Sy nak sedekahkan baju baby girl kalau baby sis girl . Banyak sgt baju baby girl size 0-2 years. Semua elok lagi. Kalau sis berkenan sy boleh tolong semampu sy. Pm 01164056360.

wasalam, tq amin mudah2han semoga urusan semua dipermudahkan sy baby boy xde rezeki xpe la trime kasih taw😊

Sy pun cukup2 duit saja utk beli keperluan baby, selebihnya banyak dari akak2 yg bagi, yg dorang punya.. Kalau sis sudi terima mcm saya ada ni, boleh la sy poskan kongsi serba sikit... Reply je ya.

xpe la awk pun cukup2 jeee.... cm susahkan awk je😊

Soalan popular

Artikel Berkaitan