66 Balas

Saya. Edd 2/6. Anak first selepas 5 tahun perkahwinan. Allah bagi sebulan selepas anniversary ke-5. Alhamdulilah. Tak de ttc. Just percaya rezeki Allah akan tiba masa yang tepat☺️.

sama gn saya due date ank first jugak

36 weeks 4 days.. itupun doa dah siang mlm nangis2 nak beranak sblm 37 weeks..doc kata x boleh lebih 37 weeks tuk twin..nnti planning czer..Alhmdulillah twin beranak normal..berat 2.77kg dan 2.5kg....

Saya due 1/6 anak ketiga.. doakan sis semoga dipermudahkan proses bersalin nnty.. tapi doktor sarankan bersalin awal.. 2 minggu sblum due.. 38 minggu kna bersalin

xde group ke utk ibu² yg bulan 6 due ni. boleh share² cerite @ tnye soalan kat sane

Saya sis .🥰 due saya di jangka 25/6 🥰 cahaya mata pertama ❤️ semoga dipermudahkan nanti 🤲

23/6 🥰🥰 Agak agak bulan puasa ni sesuai tak beli brg baby walaupun due lambat lagi 😂

sama sy sis.. bby twin 28.6 due. hehehe.. 🥰 moga dipermudahkan lah nanti...

samaa mashaAllaah 28/6 🤲💕

sy 8/6 ni..10/6 bfday suami😊 dpt lh bg die seketul princess dr rahim sndri..inshallah

saya 14/6 baby first after miscarriage 2023 dan baby yg di tunggu² selama 9 tahun😁

edd 29/06 anak ke 6..3 gegirl 2twin gegirl.. manatau yg ke6 boy..amiin inshaAllah...

sama due tapi 3rd baby n harap boy jugak 🤭 aminn 🤲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan