28 Balas

VIP Member

Semoga dipermudahkan urusan bersalin nanti ye sis. Semoga selamat semuanya. Allahumma Aamiin 🤲🏻😊 Lebih kurang macam saya juga sis jarak hari bersalin awal dengan actual due date. Tapi saya bukan sebab gdm, sebab air ketuban pecah. Due date saya 15/10/2019, tapi bersalin on 30/9/2019.

Takpe. Janji anak sihat dan selamat kan ❤

sama dgn saya serah diri sbb gdm . on ubat n insulated . 21/11 ni serah diri sepatut due date 7/12 dokter awal kn 2 minggu ... ape pon semoga urusan ibu ibu yg tunggu hari kelahiran ank di permudah kann .

Semoga kite dipermudhkn ❤

Sye due 5/12.. stakat Hari ni... doctor suruh ikut due je dlu.. tp harap2 keluar awal la jgk.. dh xsbar nk tngk baby.. semoga dipermudahkn urusan sis n baby

inshaAllah doa sama2 ❤

semoga dipermudahkan sis... sy aritu pon induce... alhamdulillah skrg tgh berpantang 35days... hehehe... dah nk merdeka dah... 😬

saya due date 26/11..tapi kena serah diri 18/11..harap2 dipermudahkan segalanya untuk semua ibu2 yg menanti..amin

inshaAllah aminn ❤

semoga dipermudahkn urusan bersalin awk. sy dulu anak first pn ada gdm n kena serah diri 2 mggu awal dr tarikh due date..

Mintak2 dipermudhkan amin amin inshaAllah. Betul. Ap yg terjdi just go on. terimakasih share ❤

due saya 14/12 tapi 19/11 ni kena serah diri . baby kecik , doakan semoga baby saya sihat selalu 😊

Ohhh.. ape2 pn.. semoga kita2 semua dipermudahkn urusan...

Due date sme ngan sy..13/12...semoga dpermudahkan sgala urusan..first baby..😊😊

wahh. hehe. inshaAllah. semoga ibu2 dalam dunia ni diberikn kemudhn semasa bersalin ❤

wahhh 13/12 tarikh lahir saya 🤣 doakan saya yea due date 19/11 ni 🤭❤️

Amin2 ❤ semoga kita sama2 dipermudhkan. tklama dh tu

saya due 22/11, tapi baby keluar 2/11..doa banyak2 sis..moga Allah mudahkan..

Inshaa Allah..sis pun kuat jgak..utk baby..btw tq sis..🥰🥰🥰

Soalan popular