berasa risau

dh masuk 15 minggu 4hari tapi sya xrasa mual kh pening ke sya berasa biasa2 saja macam xhamil ada kh yg mcm ni .?

64 Balas
Tulis jawapan

Oooohhhh... you're a lucky girl! Very few women have smooth pregnancies like this. So you're incredibly blessed 😉

VIP Member

normal sis, ade org alahan smpai tggu bersalin, ade stgh org alahan mase trimester 1-2, ade stgh org lgsung xde alahan.

Ada..saya..pengalaman mengandung 2hero..langsung tkde pening2..aktif n ceria ja..mcm tk mngandung..perut pn tk nmpk

VIP Member

Normal je sis. Saya dari anak 1st sampai 4th.. Alhamdulillah tak ada alahan. Alahan saya cuma nak tidur 😁

normal tuh , ada yg xda alahan ada yg teruk.. best la xda alahan sihat walafiat.. jgn mnta² sis nnt mnyesal 😂

Normal. Sy dr awal xda alahan, muntah2, pening2. Mcm tak pregnant. Skrg barulah menanggung sakit tulang pelvic

Bertushnya sis..saya 3 buln lbhmorning sickness teruk.. sampai lemas2..merangkak nak p tandas hahaha

VIP Member

Syukur xd rasa mual atau mabuk. Tu la yg semua mummy preggy nak. Knp perlu risau kalau x mabuk?

Sye awal2 tu tak de' rasa mcm tu juga sis.. Tpi dh nak masuk 4 bulan baru rasa smuanya😂

5y ago

Sama .. mula2 prgnt tkde alahan .. bersyukur sgt dh .. eh2 msuk bln 3 alahan smpai msuk wad 😂 9 botol air msuk hospital 😂

alhamdullilah la awak xde ...haha sy tahu je prngt mabuk alahan teruk sgt smpi kena than wad hihi