45 Balas

Saya kalau mimpi keguguran janin memang akan terus refer ibu ayah, mentua atau ustaz. Sebab nak lebih yakin jawapan yang dapat sebab mereka kan kiranya orang pakar dan makan asam garam lebih dahulu. So far alhamdulillah takde pape pun yang berlaku

Saya pun pernah sis mimpi keguguran keluar darah. Menangis saya on that time sebab dah lama tunggu nak baby. Even bangun tidur pun still sedih lagi, satu hari jugaklah saya murung n stres kenapa perlu mimpi bukan-bukan macam tu sekali!

Jgn fikir sngt sis. Sy mimpi ada k.pon makan janin sya and mcm ii lgi lh . Setiap hri mimpi . Kalau blik umah mentua bru ok sebab mentua selalu bgi air yasin . Pagi ptg minum tu je . Tpi kalau termimpi cpt ii bgun . Sy pun risau .

VIP Member

Jangan fikirkan sangat mimpi keguguran bayi tu. Anggap je mainan tidur. Banyakkan doa dan berzikir. Sebab apa yg kita fikirkan, sebutkan dan percaya itu doa. Jadi, doa yg baik2 je. Semoga selamat semuanya. Allahumma Aamiin

Saya tak pernah pula mimpi keguguran. Kalau mimpi anak meninggal dunia tu pernah lah. Terus bangun and acah-acah ludah ke bahagian kiri . Ni petua orang tua dulu-dulu supaya lepas ni tak mimpi benda yang sama. Wallahualam

VIP Member

Setiap kali mimpi buruk, saya bangun dan ludah tapak kaki kiri 3x.. Petua ni sy dengar dr ustaz masa tngok tv klau tak silap.. ke dari radio.. tk ingat..

saya mimpi bergaduh dgn mak. menangis² sampai keluar sebak. tapi mimpi mainan tdo lagi² hormon Kita tengah Turun Naik & byk pk pasal kandungan dlm perut.

VIP Member

jgn difikirkan sgt... istifar bnyk2 ambil wuduk solat dan mengaji ☺️ inshaaAllah baik baik belake tuhhhhh 😍 yg penting positif selalu yaaa

Sy pun pernah mimpi keguguran bayi. Alhamdulillah da selamat lahirkan baby girl sebulan lps. Doa byk2 puan. Insyaallah, allah jaga kandungan

Semoga ibu² yg hamil dan sy yg tngh pregnant skg ni shat dan baby pun shat dan kuat Smpai tibanya untuk baby dlhirkn Aamiin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan