Doakan saya jadi mama tahun ini

Da nak masuk tahun ke dua perkhawinan ๐Ÿ˜Šmasih ttc ๐Ÿ˜Œ berharap ada keajaiban tetiba ade malaikat kecil dalam rahim ,, teringgin nak rasa tendangan itu ๐Ÿ‘ถ๐Ÿป

18 Balas
Tulis jawapan

Amin..sis cuba ikhtiar dengan susu efferty..saya ttc 6bulan & saya cuba minum susu tuu dalam sebulan (2kotak) terus pregnant๐Ÿฅฐ๐Ÿคฒ๐Ÿป saya start minum masa 1st day period..kemudian untuk next period terus tak datang,check UPT positive..now dah 13weeks pregnant ๐Ÿคฐ๐Ÿป Sorry to say,madu wawa zainal saya dah cuba & jamu2 lain juga saya try sejak awal perkahwinan tapi belum rezeki..saya stop semua jamu sebulan & terus minum susu efferty..sebab ada kawan juga berjaya dengan minum susu tuu 4 kotak..

Baca lagi
3y ago

Ada sis..saya minum coklat..

insyallah amiinn....semoga dipermudahkan segalanya....saya pun macam awak dlu...masuk tahun kedua perkahwinan....sampai mak mertua suruh g berurut, takut saya ni ada msalah dalaman....hakikat period teratur....tapi Allah SWT nak bagi rezeki, tak sempat saya nak g berurut....saya sah pregnant anak sulung dengan usia saya 32thn....skrg dah 31weeks....doa yg elok2....kalau masuk thun ketiga xde rezeki, awk usaha jmp dr juga....jgn stress k..๐Ÿค—

Baca lagi

aminn..sy dulu pon ttc..sy amal teh buah zuriat..last ikhtiar dgn susu kambing + kurma..1 liter susu kmbing + kurma 1 genggam tangan suami+ kurma 1 genggam tangan isteri (blend)..1 1/2 thun ttc alhamdulillah skrg dh nk msuk 6 bln pregnant..

๐˜ผ๐™–๐™ข๐™ž๐™ž๐™ฃ ๐™„๐™ฃ๐™จ๐™ฎ๐™–๐˜ผ๐™ก๐™ก๐™–๐™.. ๐™จ๐™š๐™ข๐™ค๐™œ๐™– ๐™–๐™ฌ๐™–๐™  ๐™™๐™ž๐™ ๐™ช๐™ง๐™ฃ๐™ž๐™–๐™ ๐™–๐™ฃ ๐™ฏ๐™ช๐™ง๐™ž๐™–๐™ฉ.. ๐ŸŒน

amiinn.. smoga ada rezeki utk sis.. byk2 main dgn baby.. makan folic acid..mkn buah zuriat..jgn makan jamu.. sy yg priod x stabil amal benda mcm tu inshaAllah sis pn boleh.. ๐Ÿ˜Š

Aamiin ,,, sis try minum jus mamomhope ,, saya pun ttc hampir 2 tahun,,bulan 9 tahun lpas last period, consium jus tuh bulan 10 lekat insyaallah ikhtiar ๐Ÿ’•๐Ÿฅฐ๐Ÿคฒ๐Ÿป

3y ago

Saya dah try dua botol mamom hope ๐Ÿฅฐ

Aamiin.. Semoga sis dikurniakan zuriat.. Doakan sy juga ye.. Sama dah nk masuk 2 tahun..

saya doakan sis dikurniakan cahaya mata yea Amin...

Amin.. sis cuba ikhtiar dgn madu turki wawa zainal..

3y ago

Sudah guna

aamiin moga sy dan sis dpt zuriat tahun jg