164 Balas

Jawapan: Bungkusan A Saya sangat menyukai produk Applecrumby dan kualiti produk brand ini tidak pernah mengecewakan saya, semoga ada rezeki anak saya memenangi produk dari Applecrumby! Done follow account instagram @theasianparent_my @applecrumby.official Instagram: shyraradzi

Jawapan: Bungkusan A Lampin pakai buang Applecrumby adalah pilihan terbaik saya sebagai ibu untuk si comel. Pernah cuba beberapa brand lain, tapi jenama Applecrumby adalah yang terbaik dari segi penyerapan, keselesaan dan harga berpatutan. Semoga ada rezeki untuk anak saya.

Jawapan saya : Bungkusan A 😍 Semoga ada rezeki anak perempuan pertama saya untuk mencuba Lampin Bayi AppleCrumby 💕Thank you the asian parents & AppleCrumby for this giveaway 🥰 ❤️ Done Follow ig: @applecrumby.official dan @theasianparent_my My ig: @ajie_stitch

Jawapannya ialah BUNGKUSAN A (SlimDry EasyDay Diapers) 1. Lampin yang direka khas untuk bayi yang kulit sensetif dan normal 2. Bahan yang digunakan adalah organik dan selamat untuk bayi 3. Penyerapan yang bagus dan anti bocor supaya bayi selasa dan kering sepanjang hari.

Jawapan saya: Bungkusan A 💕 semoga ada rezeki anak saya yg bakal lahir nanti untuk mencuba Lampin Bayi Applecrumby🥰 Terima kasih buat Asian parent dan Applecrumby. ♥️ 💕Done follow account instagram @theasianparent_my dan @applecrumby.official

Jawapan sya Bungkusan A Selalu nampak kat media sosial mengenai lampin bayi applecrumby ni,tapi belum pernah beli lagii,,nampak mcm selesa utk kulit bayi,,kalau ada rezeki nanti teringin juga nk mencuba utk baby i yg baru lahir ni...😊

Bungkusan A!!🎀 I tahu since i banyak buat research pasal Applecrumby ni. Because I’m gonna buy for my first baby soon!! Remember mommies, Only the best for our babies!! But if ada rezeki menang alhamdullilah!🎀✨

Jawapan: Bungkusan A Anak saya tak pernah cuba lagi lampin pakai buang dari jenama AppleCrumby. Banyak review yang bagus berkaitan jenama ini. Harap ada rezeki anak saya untuk mencuba lmapin yang premium ini 🥰♥️

JAWAPAN : Bungkus A Anak pertama saya berumur 1 tahun 6 bulan sehingga sekarang pengguna pampers Applecrumby.. Segala brand Applecrumby anak saya pakai.. Memang berpuas hati dan amat selesa anak saya memakainya..

Jawapan : Bungkusan A adalah SlimDry EasyDay Tape Diapers. Semoga ada rezeki untuk saya menang Applecrumby yang sememangnya berkualiti dan pilihan pampers terbaik untuk bayi. Done followed . IG : aimydyana

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan