104 Balas

😍😍tengok twin ni tetiba rasa tak sabar pulak menunggu baby twin sendiri keluar. Due betul² awal tahun. Tp target Dec ni. Semoga twin awak sihat sentiasa ya. InshaAllah doa yg baik² moga yg baik² je yg dtang

Alhamdulillah... Da besar da pun

cari pengasuh yang sukakan kanak-kanak dan teliti orangnya..pastikan persekitaran bersih dan yang paling penting tengok akhlak penghuni rumah tersebut untuk elakkan sebarang kejadian yang tak diingini berlaku...

Baaiiikk. Terima kasih sis. ❤️❤️

Saya baru je start kerja Isnin baru nie perasaan yang sama saya hadapi apa yg saya buat tawakal pada Allah dah selalu lah call untuk tahu perkembangan anak kita from time to time itu yang saya buat sekarang nie😄

Comelnya baby sis.Insyallah akan ada pengasuh yg baik yg jaga bby sis.mcm sy juga mula2 takut nk bg pengasuh jaga tp lama2 alhamdulilah boleh terima. pengasuh pun baik.Fikir yg positif je sis

awww so cute both of them..... Mulakan cari pengasuh yg kita percaya... Doa elok2.. harap takda pape jd.. Jgn sedih2.. sy pun tgh fkr mcm mn nk handle ni... kerja pulak shift.. emm...

Sis doa kan saya twin jugak ye sebab masa 3w chek upt clear sngt takda samar2 pon. Then cekbkat doc baby taknampak lg tp nampak kantung 2. Heheh semua doa kan saya tau dapat kembar

Aaminnnn ❤️

Rmai nk offer jaga baby twins sya klau dah brsalin nty.. tpi smuanya nk dhntr d rumah drg.. sya xstuju n sya tolak.. sbb jaga d rumah lg selamat, org rumah pn bole tlg tgo2kn..

Sbb smuanya nk d hntr d rumah drg.. susa skit la nk pantau..

Comelnya kembar... InshaAllah ok sis, kt doa kt Allah spy lindungi anak2 kt smntara kt p cr rezeki,,jgn set in mind bnda2 negatif. InshaAllah, dpermudahkn urusan.

Geramla tgok dia tido.. Comelnyeee... Congrats dpt twins 😍.. Kite mak2 mmg akan fikir macam2 kan.. Tp xpe doa yg baik2 insyallah xde ape.. Fikir postive je k..

Thx dear.... Kembar da besar pn ..da pndai jln skrg...

VIP Member

Comelnyaaaaa geram tengok, x sabar nak tunggu baby sendiri keluar 😅 In sha Allah fikir baik2, mintak pengasuh update selalu baby tengah buat apa..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan