7 Balas

Hi awakk, saya cara maintain hb naik dgn ambil makann suku suku separuh every meal. Bnnyk kan ambik ikan, sayur dan buah. Saya google makann yg tinggi zat besi dan makann yg timggi vitamin c (bantu penyerapan zat besi lebih) dan make sure ambil maknn tu atleast salah satu setiap hari, mcm bayam, 😂and saya ambik jus mamariam jugak walau tak rutin. Semoga membantu. Jgn down mummy! Semoga dimudahkann 💪🏼

Tq awk share info. Semoga dipermudahkan urusan awk mengandung dan bersalin nanti ye

jgn pkir supplement dlu. makan makanan yg tmbh hb. hati, daging, sayur kangkung, bayam, kacang kacanh, kan pakar pemakanan ada terangkan di Kk. ikut saranan mereka sebab lebih terjamin . kalau supplement ni kena hati hati jugak. ada yg beri kesan sampingan pada ibu.

Dietician 11/4 baru jumpa. Anyway tq share info

sama sy hb low . makan buah ,ikan , syur apa smua sama je 😌 isnin ni cekup blk tgk hb harap ada naik lain . skrg mkn iberet . try zincofer jd mkin teruk .

kann . yg tempuh je paham kita ni cuba mcm mcm cara nk hb cantik . tq awak

masa nk g kelinik tu sarapan sahur sy makan sayur bayam dgn paru lembu.. Alhamdulillah hb cntik 13.2

Tq awk share info. Semoga dipermudahkan urusan awk juga nanti

u makan buah delima banyak2. diulangi buang delima. bukam ekstract, gulsan atau jus. buah delima.

Tq share info. Semoga dipermudahkan urusan awk

Cuba makan daging, organ, telur, sayur bayam. Sy ada baca ini sgt membantu untuk naikkan hb

Tq share info. Semoga dipermudahkan urusan awk ye

mungkin boleh focus dari segi pemakanan

faham. bukan tak faham keadaan awak tau, saya pun susah juga nak naikkan hb. doc saya pun suruh focuskan pemakanan. sometimes products/supplement di luar tu overclaim.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan