βœ•

32 Balas

Sy due 25/8 ank pertama..belum ad tanda2 lagi. Betul ke org ckp ank pertama selalunya lambat keluar? hahaπŸ˜…

okay sis. sis pun update jugak πŸ˜†

setiap kali mngandung,ada tarikh lahirnya..jgn rsau yea..sy bpantang ari yg ke5 arini..sy 39w4d slamat bsalin

alhamdulillah..dh slesai pantang sis..sis hari ke brapa dh ni? hehehee..ok x branak aritu

saya due 25/8 ni , selang sehari je hihi . semoga dipemudahkan segala urusan kita bersamaa ❀️

sy due 26.8 blm bersalin tp x larat da bw perut dgn kaki tangan bengkak harap x over due

sama laa due kita , saya Harini dia muntah loya lepastu kaki bengkak sakit bila nak jalan, lepastu baby kerap mengeras , bila dia mengeras tu bawah perut tu pun sakit

sy due 22/8/22.. kaki bengkak teruk. mmg xlrt dh nih nak bawak pwrut

UN, blm lagi sis..πŸ˜…tak ada tanda2 lg πŸ˜…

VIP Member

sy 21.8 tapi baby x engage lagi kt laluan jalan nk keluar. mcmana ya

yup. tapi kalau exercise cmne pun. baby taknak keluar lg pun still tak beranak jugak. hehe. apa pun doc cakap tak boleh rehat2. kne banyak berjalan n exercise

saya due 12/8. belum beranak lagi. berat je rasa perut nii πŸ˜₯

dah overdue dah tu. takde dapat tarikh unt serah diri ke ?

Saya due 29/8/22 semoga kita dipermudahkan urusan bersalin

Aamiinn YRA 🀲

VIP Member

hi sy due 21.8 tp still xde tanda. macamana ea nk buat

sama laa dengan saya. hari2 saya dok exercise. baby sedap dok dalam perut. hehe. Semoga kita sama2 bersalin sebelum due. Aamiinn YRA 🀲

saya kat ward ni 40 weeks dah baru 3 cm 😭

yeke. semoga dipermudahkan urusan awak. saya doakan semoga baby dan awak selamat jalani pembedahan. Aamiinn YRA

Soalan popular

Artikel Berkaitan