UPT SAMAR-SAMAR

Assalamualaikum semua. Sesiapa ada pengalaman line UPT samar tak? Period saya lagi 3 hari. Tapi tak sabar sangat nak try . Harap ada la rezeki first baby.

UPT SAMAR-SAMAR
112 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Tahniah sis ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘ saya penah buat upt,result lagi samar2 dari sis punya,nampak macam bayang2 je.. Takpe la mungkin turn saya belum sampai lagi

3y ago

try buat y clear blue dgital x?

Macam ni kira mcamana ek? Sy haid xteratur.. Missed piriod 2month,last bulan 6.. Semua upt sy check naik cmni.. Ada harapan dak? Ttc 2y 1st baby..

Post reply image
2y ago

Hai sis, nak tnya sis positif pregnant x masa ni? Sbb upt kt sma, samar sebijik mcm ni๐Ÿ˜ข

salam . saya anak 1st dulu lagi samar dari yang ni . alhamdulillah skrg da 2 tahun. skrg anak preggy kedua terang menyala bila check . hehe .

bestnyaa . doakan Saya jugak ye sis. tk sabar nk tgu period bulan depan . harap2 tk dtg la hehe. moga dipermudahkan urusan sis ye ๐Ÿ˜˜

mcm sy .. test sebelum period sbb naluri kata sy pregnant . naik samar jgk . lepas 2mgu sy cek smle naik terang teruss .. ๐Ÿฅฐ

4y ago

sama... instinct tu kuat betul rasanya. bila gi klinik utk confirm, dr pulak tanya eh knp check awal? rasa mcm xde jawapan pulak kat situ... bila buat test kat klinik, 2 kit dr guna incase dia x percaya.. dua2 pregnancy kit dr punya pun jd double line ๐Ÿ˜…

tahniah sis.. sy mcm ni la awal januari lepas.. tekejut jugak.. sebab 17tahun menanti anak pertama..

Sy pun check sblm lewat period. Excited sbb first baby. Line pun mcm sis jgk. Alhamdulillah tdi bru pgi check. Sy pregnant 5weeks.

positif sis.. sme mcm sye baru2 ni banyak kalu test upt samar2.. lme2 pekat and sye da confirm dgn klinik da.. 2nd baby hehehehe

Post reply image

Alhamdullilah sama kita siss. Excited setiap bulan ditunggu3 akhirnyaaa ada isi. Positif ni sis, saya dah masuk 6w1d hariniโ€ฆ

Post reply image

Double dah ni, maknanya dah mengandung cuma masih baru. Tahniah. Teruskan berdoa utk kandungan terus membesar dgn sihat & kuat