doakan saya ye...smoga yg baik2 berbalik pd kalian juga..Aaminn

Assalamualaikum semua ๐Ÿฅฐ Harini saya 38 minggu 6 hari due date 7/10 masih tak ada keluar tanda lagi. Doakan saya Nurshahidah binti Mohd Abdul Nasir dipermudahkan segala urusan bersalin , semoga ibu dan baby selamat, baby keluar sihat, bersalin normal tanpa sebarang koyakkan mahupun jahitan dan kurang rasa sakit. Aamiin ya Rabbal alamiin๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿคฒ๐Ÿป Doakan saya, lebih 40 orang yang doa , InshaAllah dimakbulkan. Saya juga doakan semoga ibu2 yang menanti hari untuk bersalin dipermudahkan urusan bersalin , selamat ibu & baby ๐Ÿซถ Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikan zuriat kelak InsyaAllah . Aamiin ya Mujib ๐Ÿคฒ Terima kasih semua yang mendoakan semoga Allah permudahkan segala urusan kita dan doa-doa yang baik berbalik kepada kalian semua . InshaaAllah Aamiinn๐Ÿคฒ๐Ÿปโ™ฅ๏ธ โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ Rabbi yassir wala tu'assir๐Ÿคฒ๐Ÿป

2 Balas
Tulis jawapan

aminnnnn