2 Balas

Anak saya dah beberapa kali jatuh tapi nasib baik saya guna tilam jer. Sekarang dah letak toto bahagian tepi. Dia pun dah pandai turun sendiri. Alhamdulillah setakat ni takde masalah lg. jangan lupa belikan anak head protection. Anak saya dari umur 5 bulan pun dah lasak siap nak panjat2 lgi😂. Pakai head protection okay lah sikit tapi still kena berjaga2

dah beli jugak. tapi tulah dia suka cabut sendiri kalau dia panas. kalau sejuk. elok je atas kepala, bila panas. habis cabut🫠 bila head protection ada taknak pulak jatuh ke apa. bila takda, hmm gila kejap semalam heheh

Siapa dorang yg kata mama banyak risau tu? Mmg patut pun kena risau dah 2x jatuh. Budak 6 bulan fragile lagi. Saya selagi tak dpt pengesahan doctor yg anak tu ok, mmg saya takkan pejam mata bab ni. Even tgk condition anak okay takde muntah ke kan tp dalaman taktau. Anak cousin saya tetiba je meninggal

betulll! doktor dekat hospital masa check mula2 jatuh tu. risau lah kita bukan boleh check sampai dalam kan. luaran nampak okay, dalaman kita taktahu. Allahhh, tu yang risau kan. dengan "tiba2" tu la macam2 boleh jadi. tah lah anak first lagi la taktahu apa sangat kan hmm sedih saya

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan