4 Balas

VIP Member

Sy masa anak 1st overdue 2 hari.. pastu ada org share tips, masa bilas rambut tu minum air hujung rambut tu then selalukan usap perut dari atas ke bawah sampai baca 3 qul. Sy buat 2 tips ni masa lewat hari ke 2, usap perut tak berhenti. malam tu 9mlm turun tanda terus then pegi spital admit, kul 1 pagi start sakit perut melarat makin kerap sampai 4-5 pagi.. kul 7 pagi check jalan 5cm da. Kul 9pagi selamat lahir.’

Saya pn dah overdue 40w 1day . Saya takut sangat induce tpi dalam masa yg sama kene kuat and redho je. 23/4 serah diri. Doakan saya jgk. Semoga semua ibu dipermudahkan urusan bersalin. Aminnn

Sama la saya pun dah overdue 40w1d . Sepatutnya due saya semalam tapi hosp bagi tarikh 20/4 untuk induce . Saya takut sangat & first time mom taktahu apa apa langsung 😭

Saya pun harini genap 40w esok 17/4 kena serah diri ke hospital.. hmmm saya redho kena induce ke apa.. redho sgt.. doakan saya ya mummy2.. hmm

sma LA kita sis🤲🏻paksa kana serah dri

doa byk2 ya moga Allah mudahkan urusan ibu dan baby. Sy bsalin 41w alhamdulillah baby sihat, jaundice pun kejap saja.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan