73 Balas

Saya pulak, nurse yang tuliskan. Saya jenis sakit mata kalau tengok tulisan tak cantik. Eeeeii cakar ayam. Kalau lah saya boleh isi sendiri page depan buku tu, mesti cantik je buku saya. Ini siap ada potong2 lagi sebab salah tulis. Saya tengok tulisan kat buku kawan2 ofis cantik je. Ingatkan kalau nurse tulis, mesti jenis nurse yg tulisan cantik2. Murung je tiapkali tengok buku pink.

Skrg 15w++ kn? Awak dah rasa baby gerak tak?

Huu masa buat buku pink tu mmg la kita kena tulis sndri. Kan buku tu ada 2.1 misi tulis, 1 lg kita tulis. Tp bab kita tanya leklok, dia jwb mcm nk mrh je mmg xpatot. Awak boleh buat komplen. Kt kk tmpat sy, apa yg jd isu dlm tu, ada org komplen, pihak atasan turun. Tau2 misi in charge sy gosip. Bgthu. 😂 Sbb sy pon mangsa utk isu tersebut. Dia ingtkan sy yg buat komplen. 😅

Kalau dpt nurse yg x beretika..sila ambil kertas aduan n tulis aduan kite n letak dlm kotak aduan...lg rmai hntr lg bgus nti aduan tu lg cepat smpai ke pihak atasan ..kakak sy nurse..die slalu ckp klau ade nurse or doctor yg x beretika patient kne trus amik tulis aduan n letak dlm kotak aduan..

Alhamdulilah saya dpt misi baik. Buku dua2 dia tulis. Cuma masa nak buka buku tu misi kat kaunter minta buku anak sebelumnya. Anak sebelum ni saya check kat private, yg 2nd ni kat kk. So dia mcm perli2 la wah dulu pergi private ke? Heheh tp abaikan je. Saya nak try kk sbb ramai ckp kk better and details.

Sy tiap kaLi p KK smentara tgu tu mulot mmg tak henti² selawat mnx misi or dr baik² bg layanan baik..sbb hati tisu gila masa hamil ni 🤣🤣🤣🤣 alhamdulillah dpt nurse lain lain tp baik belaka... Lg lg lau bawa husband sekali if ada nurse bengong² mmg kena sound terus dgn husband haha

Sis ckp je "misi ni xreti cakap leklok ke? Sye ckp leklokkn. Jgn igt misi je ada angin. Kalo saya yg berangin plak lagi terok. Orang laen keje misi juga xde 24jam nak angin memanjang. Xdapat batang ke nak marah xabes2. " Saya nasib la xpnh jumpa lagi. Kalo jumpa tu sedap kne sound deret ngn saya

😆😆😆

Hari tu masa buka pergi buat appt dengan kwn sendiri, kebetulan dia kerja dekat klinik area saya...tapi dia kata dia dpt tlg buka buku je..nnti checkup misi yg sorg alan handle..misi yg sorg tu dah nak pencen so dia kata mmg dia ni 'bising' bila check patient dia...ala..betabah la saya nnti ..

Mmg sstgh misi yg cmtu... Ckp jer kt misi tu "budi bhasa skett..kte nie ssme mlayu.." Tp ade gk yg Jnis cmtu..kte kna wat lg keras dri die..bru die slow... Tp jgn wat yg nmpk sgt kte nie biadap @ cm mlawan sgt.. Wat cm spontan jer... Kte nie pesakit..bkn tahanan @ psalah...

Boleh komplen kat sister klu ada jm yg mcm tu..kat kk area sya dlu ada sister yg baju biru tu..skg tk tahulah tk prnah nmpk pula...tp nurse2 kt kk area sya baik2 peramah2 smua..sya buka buku ritu nurse sndri yg tuliskan...

Biasenye misi yg jaga ibu mengandung baik2 je.. baik sis buat aduan.. x pon ckp ke sister klinik kata nak tukar misi.. biasenye org cmni die x perasan die garang kalo xde org pernah tegur.. dah la org mengandung extra sensitive kan

Aah kn boleh je report kat sister baju biru tu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan