16 Balas

Hospital kat tempat saya boleh, Hospital Raja Permaisuri Bainun Ipoh. Haritu ada sorang akak ni share dia bersalin kat tiktok. Saya tanya dia dah boleh ke suami teman, dia kata alhamdulillah boleh dah, cuma kat ward je suami takleh melawat. Time labour room tu boleh🥰 saya pon akan bersalin due lepas raya, moga semuanya dipermudahkan Allah Taala amin🤲🏻❤️

Ouh mcm tu inshaAllah boleh tu, doa banyak2 sis. Moga Allah makbulkan doa kita semua dalam bulan baik ni🤲🏻❤️ terima kasih untuk doanya jugak ye sis🌹

Saya bersalin hari tu hujung bulan 2 suami boleh teman, asalkan buat swab test (valid 3 hari) sebelum tu & pakai face mask & face shield. Boleh ja tanya kat pihak hospital nanti procedure

awak bersalin di hkl ke ?

Tadi dh tanya hospital putrajaya and dorg ckp skrg semua hospital suami dh boleh teman masuk labor room tpi tkleh teman dlm wad. Rasanya betul dh kot

saya masuk wad ahad ni , dah tanya doc di hos kajang . suami xboleh teman. walaupun endemic tp ada hospital yang xboleh . kena tanya mereka

Tak sure lah pulak dekat ward macam mana

Saya bersalin 28/4 di HsNz.suami dah boleh teman sis, cuma kena buat test covid sekejap, then boleh masuk teman😊

Kkm dah benarkan tapi masih lagi bergantung pada hospital.. Kalau hospital tak benarkan, suami tak boleh masuk

TapFluencer

Ya betul saya bersalin 9/4 and husband saya teman dekat labour room ☺️

wah boleh temankan suda hsptl likas , tidak sabar pula mau bersalin bulan 8 ni 🥰

ada siapa² tahu .. HRPZ 11 boleh ke suami masuk teman dalam bilik bersalin ? saya punya due bulan 7

Boleh ja husben teman kat LR di HKL asalkan kena ada result swab test klinik face mask and face shield

thank you awak

TapFluencer

Sya bersalin bulan 12 taun lepas.. Alhamdullillah suami boleh teman kn, sbb sya bersalin kt swasta

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan