ingin tahu

Ape pnyakit kalau kiter sukar bernafas pnjg..seprti kne tekan bhgian dada..xblh varing..xblh brgerakk....sakit ape ek tu

14 Balas
Tulis jawapan

Better sis jumpe doc.. sebab jika bia2kan bahaya.. esp jika sis alami gastrik.. jgn main2 sis..gastrik ni mebi bila sy katakan ianya bhya blh bwk maut jika tak d bendung or d beri rawatan asap pd awl sakit hgga ianya jd teruk.mebi nmpk mcm menakutkn org or dgr mcm xmsuk dek akal..tp cyla..jika ia dh attck part tulang blkng kita or etc..ianya adalah bhaya..better sis g klnik or hsptl refer pd doc jika sis syg dri sis dan bby. Gws.amin

Baca lagi

Saya pun kerap kene masuk 19weeks ni. Sgttttt sakittt. Rasa sesak dada sukar nak bernafas. Perut jd kramp. Nak gerak pun susah. Sekali dah dtg rasa sakit tu mmg boleh menangis. Tp kdg almost 15minits mcmtu je sakit nya dtg. Lpstu dah okay. Baru ni sy kene lagi, dah tak tahan smpai terduduk dkt bilik air. Sy minta husband amikkan air suam, sy siram perut dgn air suam je. Alhamdulillah tak lama tu okay.๐Ÿ˜‡

Baca lagi
VIP Member

pedih hulu hati, jgn biar perut ksong, jgn brlapar, elak mkn mknn brminyk n pedasโ˜บ๏ธ. klau skit sngt g klinik, nty dktr ad bagi ubt utk ibu mngndung

Lebih baik jumpa doktor untuk kepastian. Sepupu saya pun MCM sis. Tapi sepupu saya kurang oksigen. Selalu penat dan susah nak bernafas

Penyakit kostokondritis tuh sis .. sy pn pernah alami sdh , mmang sakit smpai bngun baring sndri pn ssh ..

VIP Member

Sis, better segera jumpa doktor. Semoga dipermudahkan urusan ye. Aamiin ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿ’•

sis xnak pegi jmpa n tnya doktor ke..smpai kata xbole bgerak tu..๐Ÿ˜“

angin bdn... slh mkn tu

Super Mum

Pedih ulu hati mungkin

VIP Member

Kena Tanya doktor