5 Balas

kalau sy,x berani nak bg ubat mkn.. ank sy minggu lepas batuk berkahak jgk.. sy cuba je smua ikhtiar..mandi lemon,tepuk depan n blakang cara cupping tu,minyak cengkih,bawang letak kat kaki mse tido. pasang humidifier kat rumah.. alhamdulillah skarg dah berkurang.. cuma x pasti kaedah mne yg berkesan..try je smua.. smoga baby awk pun cepat sembuh..

Dr pernah pesan, baby, tk blh bg sebarang ubat yg mkn-2 . Sbb dlaman dia masih blm btl-2 boleh terima ubat, sbb tu baby blh mnum susu shj . Klaw sy anak batuk/2 ni, sy tuamkan dada dia tuala suam, lps mandi . Tp tk pastilah mgkin ikot Dr, tp Dr yg sy g cek tu dia tk bg sy bg anak ubat

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-4500179)

VIP Member

Kalau saya bagi ubat then continue breast feeding. Saya cuba juga tepuk buang kahak. Spray ubt buang hingus. Selagi kaedah tak mudarat saya cuba. Semoga bayi awak cepat sembuh.

VIP Member

Terpulang nk bg ke x. Kalau sy cuma sapu ubat je kt dada..skang byk ubat natural kan.

Ank sy tak kuar muntah dr mulut..Mmg lendir kahak dr taik je..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan