Baby boy

Alhamdulillah..sy slmt melahirkan bby boy slps 45mnit msuk dlm lbroom. Sy doakn ibu2 yg sdg menanti kelahiran dprmdhkn prses brsalin nti..Aamiin

38 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Maa shaa Allah. SubhanAllah. Alhamdulillah. AllahuAkbar. Mabruk Puan & Suami atas pengorbanan dan perjuangan dalam melahirkan seorang khalifah. Moga anak yang dilahirkan bakal menjadi penyambung mata rantai perjuangan Rasulullah serta menjadi Qurratu Aโ€™ayun (Penyejuk Mata) kepada kedua ibubapa nya ๐Ÿ’ž โ€ŽุจูŽุงุฑูŽูƒูŽ ุงู„ู„ู‡ู ู„ูŽูƒูู…ูŽุง ูููŠ ุงู„ู…ูŽู€ู€ูˆู’ู‡ููˆู’ุจู ู„ูŽูƒูู…ูŽุงุŒ ูˆุดูŽูƒูŽุฑู’ุชูŽ ุงู„ูˆูŽุงู‡ูุจูŽุŒ ูˆุจูŽู„ูŽุบูŽ ุฃูŽุดูุฏู‘ูŽู‡ูุŒ ูˆูŽุฑูุฒูู‚ู’ุชูŽ ุจูุฑูŽู‘ู‡ู Tahniah sekali lagi Puan & Suami saya ucapkan. Semoga Allah kira setiap peluh dan pengorbanan puan sebagai pahala jihad. In shaa Allah. Sakit dan pengorbanannya ini yang Allah kiranya sebagai jihad seorang ibu melahirkan seorang khalifah-Nya ๐Ÿ’ž Selamat berpantang puan bersama babyomeyyyy ๐Ÿ‘ถ๐Ÿป๐Ÿ’ž Doakan saya dikurniakan rezeki seperti puan juga ๐Ÿฅฐ

Baca lagi
4y ago

InsyaAllah..suatu hri akn tiba giliran awk plk๐Ÿฅฐ Aamin..๐Ÿคฒ

Alhamdulillah dh selamat berjuang demi seorg khalifah.. Doakan saya juga dipermudahkan bersalin ye..

VIP Member

Alhamdulillah, tahniah sis. Selamat berpantang sis ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

Alhamdulilah... Tahniah sis... Sy pon x sbr nk tnggu first born ni kluar... Hihihi

4y ago

InsyaAllah..smuanya akn brjln lancar & dprmdhkn.Aamin๐Ÿฅฐ

Alhamdulillah.Tahniah dan selamat berpantang

alhamdulillah....tahniah sis,selamat berpntang...

Alhamdulilah Tahniah selamat berehat pantang...

Alhamdulillah. Aamiin ya rabbalalamin

VIP Member

Alhamdullilah, tahniah sis! Amin amin

Alhamdulillah ..tahniah sis ..aamiin