luahan jer..

Akhirnye period gak..tk pe la blo0m rezeki.. Hope ade rezeki nnty.. Insyaallah..

31 Balas
Tulis jawapan

assalamualaikum. sje nk share .. sy bru berkahwin bulan 12/2020 .. kmi mmg mnrancang nk ank scpat mungkin. kmi suami isteri mmg ska kn knak2 . .. setiap bulan sy DOA2 yg sy xdtg period Dan Hamil πŸ˜…. Tp xd rezeki lgi ... dn sy Cuba ikhtiar Cara Islam . susu kambing fresh 1 liter Dan kurma(Kering Dan liat) stu genggam dalam 15-16 bjik .blend Dan suami istri mnum smpai habis. Dan alhamdulilah .. rezeki yg xdpt digmbar kn .. skrg sy dh Hamil 6 mngu ..

Baca lagi
3y ago

alhamdulilah. smoga bakal ibu semua dpt lindungan dri Allah. 😘😘

assalamualaikum..saja nk share saya baru kahwin 3/21..mmng merancang nk ank awalΒ².. tapi xde rezeki lagi.. Tambahan period sye pun x teratur..lama dah tak dtg bln.. ada kah saya ade rezeki untuk mengandung nanti.. sedih nya.. πŸ₯ΊπŸ₯Ί

3y ago

ye lh..tngh usaha juga dgn cik hubby ni..DoaΒ² kn sya ade rezeki nnti ye.

Inshaa Allah moga ada rezeki bulan depan k❀️ dongibab k. Allah tahu awk kuatπŸ₯° moga kita sama2 ada rezeki baby Aamiin2 ya rabbal alaamiin...

Saya doakan semoga dipermudahkan segala urusan sis. Dikurniakan rezeki yang melimpah ruah. Dihadirkan zuriat yang soleh dan solehah.β™₯

insyaAllah ada rezeki sis . sy 10 bln bru lekat . stiap bln asal lewat period excited . yg penting asid folik jgn tnggl tauu .

sy pun period hari ni ,selepas 11 hari lewat period ,hurmmm dh 3 tahun tnggu zuriat tp xde rezeki lagi ,dh start rase nk putus asa dh 😭

3y ago

Jangan give up sis. Selagi ada rahim, insha Allah, masih ada rezeki dariNya. Sis cubalah ikhtiar bersihkan rahim dulu. Kuatkan rahim. Jaga pemakanan sebelum hamil supaya tak terbawa masa mengandung nanti. Morning sickness sebenarnya boleh dielak kalau sebelum hamil kita makan eat clean.

Takpa sis.. percaya je pada rezeki Allah. Boleh cuba usaha lagi nanti. Saye pun lepas 8 bulan kawen baru lekat.. 😊

VIP Member

Yang tengah ikhtiar, boleh cuba cara ni.. Ni perkongsian yang saya baca masa saya tengok kat ig Dr Zaidul Akbar

Post reply image
VIP Member

Insha allah sis nanti akan sampai masa jugak buat momy yang ttc macam kita semua..amin..

takpe awak...saya pun masih menanti πŸ₯° saya doakan kita dapat merasa jadi ibu tak lama lagi ❀