44 Balas

saya pon hr tu 6/10 br lpas jmp doc pakar ckap bby kecik katanye...27/10 nt kn dtg lgi nk tgok progress pembesaran baby...baby kat scan 1.85kg 34weeks.

SME lah MCM Sye klo ikutkan due 16/10 ni...tp sbb kan baby kecik dlm perot Sye kne paksa bersalin awl 29/9 lepas...doc ckp takut ank bantut

sy pon sama sis sekarang dh 36 minggu dh doktor cakap baby kecil sbb hb ? 38 minggu nk scan lg kepala pulk duk atas songsang berat baby 2.4 ja

kalau ikut pada apps 34w berat baby should be 1.7kg. ada je yg baby kecil boleh lahir ikut due date. semoga dipermudah urusan bersalin sis

Amin..harap2 lahir ikut due😔

awak jgn risau..ank sy pon lahir kecik dan kena lahir awal..skrg 1 thn 8 bulan elok ja membesar..semoga urusan awak di permudahkan

Saya masa scan 33 weeks berat baby 1.7kg.. itupun doc kata baby kecik. Minggu ni 35 weeks kena checkup balik berat baby

Saya baru scan harini,baby berat 1.8kg pada 33 weeks. Saya tanya doc sesuai ke berat dgn usia? Doc kata sesuai dan normal.

awak scan kt kerajaan ke swasta. try awak scan kt klinik swasta. dlu doc ckp ank sy 2.8kg sekali keluar 3.5kg

sama sis baby kecil tapi dokter saya takcakap apa pun. risaunya hm apa pun semoga dipermudahkan urusan sis

masa scan 34w berat 1.7g. sekarang 35w+ 1/11 baru jumpa pakar. due 14/11 tapi kena serah diri 13/11 sbb gdm on dc.

selalunya ada plus minus... jgn risau... kalau dr suggest gitu.. mesti utk kebaikan ibu dan anak...

Soalan popular

Artikel Berkaitan