149 Balas

Sy dah 24w setakat ni takde alahan. Harap2 sampai bersalin takde alahan. Suami pun takde alaham cuma bab mengidam dan teringin dpt kat dia. Dia yg teringin macam2. Hahahaha.

Awal haritu takde alahan apa lagi. Bila dah tau mengandung (lepas period lewat 2 hari) tiba2 dia start alahannya. Takleh nak makan nasi, teringat nasi je nak muntah😆

saya skrg 6w1d pun x ada alahan lagi .. ada org kata normal , tp bila bace artikel kt google kalau morning sickness ada tu petanda baby sihat2 je dalam kandungan ..

Normal sis .. sy mse mula2 prgnt tkde alahan . Nk msuk 4 bln bru strt alahan .. smpai msuk.hospital .. 😂 ingt dh tkde alahan dh ... nah alahan dtg lmbt ... 😂

Normal..dan rezeki...sy ank sulong hingga ke3...alahan...tp yg first teruk sikit...ms mngandung ank ke 4 dan skrg ke5...xada lgsg alahan...

Kata Dr. Lagi baru ada alahan berbanding tak ada alahan. Ini kata Dr. Dr. Kata bila ada alahan baby dalam perut tu ada dan sihat insyallah.

VIP Member

Anak yg pertama saya tiada alahan langsung. Dan skrg mengandung anak ke dua, alahan yg sgt teruk 😅. Jgn risau. both ways is normal 😘

Alhamdulillah..skrg hamil 7week stakat ni blm ada apa2 alahan lg..cuma en.suami sj yg mngidam macam2 😅 #bakalanakke-2 #baby2020

Memang normal sebab masa saya pregnantkan anak saya, saya takda alahan ke apa. Emosi pun tenang je. Ikut orang kot benda ni.

Saya pon x de alahan langsung... Sejak dr ank pertama lg... Syukur Allah bg rezeki tiada alahan.. Skrg saya dh 17 week ank ke4😉

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan