108 Balas

Dh 36w. Kalau lambat buang air. Trus keras perut ni tau 😂

Saya dari awal pregnant dah kerap kencing... Skrg dah 19w tgh2 mlm pon sampai 3 kali bangun kencing😅

Sama lah... pernah 2 bersin pon terkuncil...kdg nk kncing sgt rsa g toilet skt aje tpi perasaan nk ter mmg kerap walaupon kdg xsmpi 30mnt g toilet😂

sma lah dgn sya sis smpai2 seluar pun bolh jdi terbasah🤣.. penat nk ketandas terus lgi2 klau jln² aduhaii lngsung bad mood sbb asyik nk ketands je

Hi mommy. Normal ke dah 7 nak ke 8 bulan baby tak active sgt. Pluss berat kita pun tK naik. Tapi makan selera sgt. Risau juga kadang hmm

Ya. Saya start 28weeks da kerap kencing smp kena pakai pampers sebab takut x sempat g toilet. Bnyk kali twrkencing dalam seluar

hahah sama🤣 kadang klo suami lg dlm toilet pn paksa nk masuk sbp klo x kompom tekencing kt pintu tu🤣🤣🤣🤣

saya dri awal Mgidam smpai la skrg 31minggu kerap kencing...cek tak jgk kencing kotor ...toilet dan saya tak dpt d pisah kan

Normal sis. Saya klau ikut hati mcm mls nak minum sbb asyik masuk tandas. Tp demi baby.. xpala 😂

saya kuat buang air besar dan kecil

kalau saya 6 weeks dh stary kerap buang air kecil smpai rasa penat nak ke tandas🥺

Tq☺️ 10m dh anaknya😂

awal lg tu kdnag2 scan kecik kluar bsar. hb sy pn low.msa gandung skrng dlm pntang brh brsalin 4hb normal..baby 3.23

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan