10 Balas

Sy 38week1hari... Tanda pon xde lagi.. Nurse pon ckp bby xmsuk laluan lagkli.. Die ckp mgkin efek czer dlu so laluan sempit cket... Cuma tiap2 tgh mlm just terasa senggugut ngn perut ngeras... Dlm stgh jam skli... Nk g osptl kng tkut false contraction... Pinggng, vagina semua dah skit sgt... Kdng smpi xleh berdiri lama... Bagun tido pon ssh... Pusing kiri kanan lagi ssh huhu

sama laa sis . tukar posisi tdur tu Allah rasa mo ngis menahan . tp pikir yg baik² sja la . tggu je bila baby nk kluar 😁 nak hampir dah ni . smoga kluar laa sblm due . smoga dpermudahkan urusan kita smua ya Aamiin

Saya dah 39w1d hehe enjoy je lg ni. Husband hari2 ajak jalan2 exercise 😅. Siap pg checkin hotel 3 hari lepas haha ! Due saya 22/8 in shaa Allah xlama dh. Baby dh redy nnt dia keluarlah tu. Cuma memang sakit habis celah kelengkang, punggung, vagina. Kdg2 ada rasa contraction tp xlama. In shaa Allah sikit masa lg ni. Aminnn aminnnn

Due saya pun sama mcm sis 22/8. Masih belum turun tanda. Cuma perut kadang2 mengeras. Tapi dr dah suruh serah diri kat hospital 21/8. Semoga kita sama2 dipermudahkan urusan bersalin tak lama lagi. August baby 🥰🥰🥰🤲

Tu tnda juga tu. Saya smggu mcm tu..tb2 sakit sngugut yg xtahan sgt...trus pcah air ketuban...kerapkn dr utk bjln dan gerak2 ya mmy♥

ouu mcm tu . baik sis terimakasih 🥰

Dah dekat dah tu sis. Saya pun camtu, memula takde tanda, last2 baby nak keluar sendiri. Saya lagi 3 hari sebelum due baby dah keluar

doakan sy smoga baby kluar sblm due nya . tgah tunggu² jugak ni sis hehehe . Tahniah dn slamat berpantang ya sis 🥰

Saya pun 39w. Saya Sama sakit2 mcm sis. Spotting ke atau air ketuban pecah ke takde lg. Due lg 3 hari masih tkde tnda bersalin

tu la kan sis . baby tk bagi hint 😂 dia siok dlam poyot lg agaknye . smoga sis dpermudahkn brsalin dn selamat kdua²nya Aamiin

semoga dipermudahkan segala urusan mmy,bby dan mmy sihat dan selamat..Aamiin Ya Rabbal Alamin 🤲🏻❤️

sama² 🥰

saya 40week pun masih takde sakit and turun tanda..esok kena jumpa dr utk tarikh serah diri kat hosp..

Ya Allah.. Sama dgn saya.. Dah 40w2d dah.. Belum ada tanda.. Doakan saya, Maziah Mohd Basir juga ya. Terima kasih

saya lagi satu hari lepastu tarikh due dh mcm2 buat tpi baby still selesa dalam perut.. doakan saya ya 😊

tgah siokk dlm poyot agknya . smoga dpermudahkan sis dgn baby juga ya Aamiin .

sy due 19/8. Xde tanda2 bersalin gak. 40w kena serah diri utk induced kalau x bersalin lg.

semoga dpermudahkn sis 🥰

nk hampir tu, sabar yer

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan