Tak sabar

Ada tak yang due october tapi tak sabar nk jumpa baby mcm saya? ๐Ÿคฃ

24 Balas
Tulis jawapan

hihi anak 2nd due awal bulan 10. excited tp pd masa yg sama takutttt sbb dh tahu flow bersalin tu cemana. cuma ni lebih excited sbb ada abang dia yg lg excited ada adik nnt. setiap hari duk tengok perut ibuu, ckp ada baby kee dlm perut ibuuuu? haha. sy doakan urusan kita semua dipermudahkan. sy pun dlu anak 2nd gugur, jd nk ada baby tu bukannya senang. fuhhh marilah berjuang ๐Ÿคฃ

Baca lagi

saya ... due bulan 10 sama dgn anak sulung.. anak sulung dah 5 tahun.. mmg planning nak beranak bulan 10 je.. so kena start proses pertengahan bulan 1.. alhamdulillah ,, menjadi nampak nyaa.. semoga dapat lahir kan baby ni dengan sempurna..

20h ago

Wahhh sama dgn saya.. due bulan 10 sama dgn anak sulung 5 tahun juga ๐Ÿ˜….. anak sulung 4hb yg anak kedua nie due 14hb.. senang nanti sambut sekali kan ๐Ÿคฃ

saya pon anak kedua October jugak....x sabar nak jumpa anak rezeki anniversary ke 10 in Shaa Allah... walaupun Isnin ni Sy operation cyst.. semoga semuanya Allah permudahkan

Sayaaaaa !!!!! Due kk bagi 28/10 tpi klinik swasta bagi 27/10 ! Tak kesah mana mana asal mmg excitedddd sngt tpi gabraa sikit . #anakfirst

saya pon exited suda mau jmpa 1st baby sy๐Ÿคญ due 5 oktober nti.. InShaaAllah SemOga Allah Permudahkan urusan kita smua nti ๐Ÿคฒ๐Ÿฅฐ

VIP Member

Saya pun sama tak sabar nak jumpa baby due 27/10/24 anak second ๐Ÿ™ˆ yang first due 25/10/21 tapi bersalin 16/10/21 ๐Ÿ˜

1w ago

Sya nk sulung due 11/10 tp bersalin awal 27/9 ni bersalin no 21/10 x taw la dya nk keluar awal jgk ka mcm abg dya..semoga selamat semuanya..Aamiin

Sayyaaaa .. ๐Ÿ™‹๐Ÿฝโ€โ™€๏ธ 17.10 firstbaby . Semoga semua urusan momy ii nanty dipermudahkan . Aamiin .

kita sama sis๐Ÿคฃ๐Ÿคฃlagi2 saya, sebap anak prtama....exited sngt, tapi takut juga time melahirkan

Me too, anak first. Makin tk sabar dah menunggu. Dah teringin sgt bau baby depan muka. ๐Ÿ˜

Saya hehe insyallah semoga dipermudahkan urusan kita dan baby aamin ๐Ÿคฒ๐Ÿปโค๏ธ