26 Balas

takpa awak, ada je yg beli awal, saya beli pun lepas tau gender. pedulikan org ckp apa, hak membeli hak kita, lagipun kalau beli awal mcm tak terasa sgt duit keluar byk. kalau beli last minute ,terasa juga kan. so ikut je awak.

ok awak makasih☺️

Pedulikan apa orang cakap. Kita je tahu poket kita tebal mana 😂 Sy beli awal sikit2 sbb xnk beli sekaligus nangis masa nak bayar nanti. beli baju2 baby pun warna neutral. Nak tunggu 30w ke atas nak berjalan pun mengah sis 😂

Bole je beli sikit² . Kalau nak beli sekali semua , mmg tak mampu laa .. saya start beli dari 18w , now dah 22w .. tu tak lengkap lagi 😅 sbb brg skrg dah mahal . So beli tiap² gaji je

bli je dlu sis... smentara perut kte x besar lg nie better bli brg2 pentg bby dlu.. nak gi survey hrga kt mall2 pn snang... nant perut da besar bley fokus utk shoppg bju mummy dye plak..

Beli je sikit2 ikut kewangan sndri sis.. niat yg baik2 je dan doa yg elok2. Org nk ckp apa pun ckp la.. duit kita sndri, kita yg rancang. Org yg pandai ckp tu nt dia xtlg pun

beli ja ikut kehendak dan kemampuan diri sndri,mcm sy bila dh tau gender baby trus stat beli sikit2 setiap bulan...sekurg2nya beli sikit2 nti lama2 hbs lah xlah rsa terbeban sgt..

tulah yg Sya fikir sis tpi ramai Ckap x elok beli awal sgt sbb tu saya tnya² dlm aps ni

blh je beli sikit² sis, klo org berduit blh la beli mse 9bln sekali gus,bg yg x brpe nk ada bli sikit².. nk Smpai 9bln dh complete brg

cari awal2 senang nak kejar expo ke, promo ke sales.. nak survey dulu pun banyak masa.. saya dulu 16 minggu dah start cari barang..

saya pon dlm 3bulan lbih dh beli ckit2..takdelah teruk nnti nk beli saat2 akhir..cuma tmbh2 ckit je lgi nnti..skrg dh 22week dh..

sy xbeli lg kalau awal2 kehamilan.sy takut utk berharapan tggi.msk 32week bru beli...bkn apa.tkut kecewa kalau ada ape2 terjadi..

ya tulah ramai Ckap x elok beli awal sgt..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan