βœ•

6 Balas

VIP Member

Pengalaman saya anak kedua hari tu, nurse suruh tarik nipple tu masukkan dlm mulut baby and tahan kepala baby supaya baby isap.. Buat mcm tu selalu Alhamdulillah baby da reti isap wlupon nipple xtimbul😊

Macam saya 1st baby dulu.. sempat 2 bulan je menyusu badan direct.. saya campur susu fm dan banyak pam susu jugak sebab baby mcm xpndai nk hisap dan mencari nipple.. kesian jugak tgk smpai nanges nk susu.. huhu

Guna nipple shield sis . Sebab ada baca dia mcm boleh tlg baby hisap . Saya pun prepare awal awal as preparation

Saya punn sama puting tak timbul,, tapi puting besar πŸ˜‚ skrg pun dok tarik skitΒ² tapi kdg geli pulak hahahaha

πŸ€£πŸ˜‚. .dye x tau mcm mne struggle nya kte ny nk bg puting tmbul. .dye bole glak2. .πŸ˜‚. .blom part bby da susu. .msty puting akn crack. .πŸ˜“. .

Jumpa ni di thread lain

Super Mum

First sye mtk maaf ko sye ckp ny bole buat sspe kecam. .πŸ˜‚. .mcm sye . .sye mtk usbnd je trik or i**p. .InsyaALLAH mmbntu. .sye ank slong mcm 2 la. .nurse pon puji puting elok je bby pon okee je mnyusu. .😊

Ikot. .kalo rs3 nk btl2 puting brl2 ade bole je buat slalu ..sye tgk jgk. .pling seramm ble puting crack .2 mtk usbnd tlg. .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan