Berdebar rasa nyaπŸ₯Ί

Ada sma kh due 15/11/2021 skrng dh 35minggu rsa berdebar dn happy juga sbb bru anak first minta doa nya ya s.moga sya bersalin dgn selamat dn bby pun sihat dn selamatπŸ₯°πŸ₯°

14 Balas
Tulis jawapan

Saya baru 33 minggu 4 hari sekarang di tahan di hospital sebab ada tanda2 bersalin..tapi doktor x galakkn lg sbb paru2 baby belum matang..dlm 12 jam kena jarum punggung 2x utk matangkan paru2 bby..tadi msuk bru 1x jarum esok lg jarum ke 2..ubt tahan perut mengeras pun selang 10minit kena makan..doakan semoga saya dipermudahkan ya.segalanya...

Baca lagi

Moga dipermudahkan sis..Saya due date 26/11 tapi scan tadi doc cakap bby besar n air ketuban banyak jadi 2minggu lagi kena scan balik.Harap bby baik2 aje,dapat bersalin cukup bulan n dapat bersalin normal.Tolong doakan Saya ye..

3y ago

Aamin sisπŸ₯°

sya 35 weeks 4day...baby dah mula mngeras... due 11.11.2021.. semoga kita sma2 di permudahkan bersalin...aamiin... sya berharap sngt dpt bersalin secara normal..😊

3y ago

Aamin s.moga kita semua bersalin dgn normal dn sihat dn selamat

Hai sis sama tarikh due kita, tapi saya baby melintang 36weeks nanti scan lagi harap dpt bersalin normal, sekarang perut selalu mengeras

3y ago

semoga dipermudahkan jugak ya urusan sis,

Sya due 3/11,tpi dah bersalin msa baby 35week 5 days, admit hospital, doktor trus sruh msuk ward sbb bukaan dah 2cm,

3y ago

pendarahan teruk maksud sis macam mana ya? saya sekrang dah 38w5d perut kerap mengeras. tapi belum ada tanda darah atau air lagi.. taktau nak ke hosp atau tak..

VIP Member

sya due 17/11 bby masih melintang...ada chance tk bby normal balik??smoga sya dpt melahirkn normal jga.

2y ago

alhamdulillah sis sya dh slamat melahirkn dgn normal πŸ˜€

sy due 18/11 tp doc dh bg date besalin 4/11 sbb ad darah tggi, jd kena besalin 38mggu..

3y ago

oh iya kh s.moga bersalin dgn selamat ya dn bby sihat dn selamat juga😊

VIP Member

sy 17/11/21 berdebar nerves semua ada walaupun anak kedua πŸ˜†

sy 14/11 mom.. skrg 35minggu 4hari😊anak kedua kali ne..

Smoga baik2 je sis,sy due 17/11 think postive yaπŸ’•πŸ€©