13 Balas

Pernah alami yang sama. Saya lambat period, then check upt line samar2. Tak percaya sampai 3 upt guna untuk check. Semua samar. Tapi selang 2 3 hari turun darah. Maybe chemical pregnancy. Bulan seterusnya saya mengandung betul2. Now baby dah 3 bulan. Semoga ada rezeki untuk puan

lmbt period dtg delay 10hri bru dtg...bru la srnk NK ade ank NK rasalg tendgn bby blm rezeki sy LG ..

period lh tu rasanya.. normal je period lewat ckit dtg lpastu baru ada turun darah.. klau dh campur darah ketul hitam tu period dh tu.. sbb klau darah penempelan biasa warna merah atau pinkish shj.. apa² pun blh check klinik

da sis kna mrh n dr sebb klo Samar mmg positif tp bila check KT klinik negtiv maybe period sy lmbt xregular bru 4 Bulan lpas gugur kn..

saya pun mcm tu aritu sis..mgkin period x delay tu sebb kadg tu period saya awal bulan kadang tu lewat 2mmgu..jgn sedih sis insyaAllah rezeki ad untk sis aamin..sbb tu aritu saya tak sedar saya dh pregnant kat 3bulan🤣🥰

sy cek dr awal NK period Kira date mula busy upt 5hb 6,7,8,10,14 smua Samar pastu tbe2 19hb trun drh lndir trus darah kluar tp xbyk Hari first second xbyk pad guna ktga Pon sikit last ari ktga je..

TapFluencer

mungkin period sbb tgk awk komen ckp byk darah dah keluar kan? bertukar pantyliner/pad. upt samar tu takut tak valid dah sbb lama dah awk test. kecuali baru test & dlm 10mins naik 2 line. darah period mmg campur hitam.

nthla mgkin period prut kmbung je

Pergi check sis... Dulu saya pun macam tu... Bleeding keluar bertukar panty tapi bukan period... Kandungan masuk 3 bulan baru bleeding stop... Alhamdullillah ank da setahun 7 bulan 😇

da pergi Pg smlm check upt negative dr ckp mgkin sy period xregular sebb 3x gugur kn bru 4bulan

Maksudnya itu darah period la. Kalau awak was was boleh pergi check di klinik. Bawa sekali UPT yang awak dah buat tu. Atau check guna UPT yang ada high sensitivity macam Clearblue.

da check klinik ngtive belom Ada rezeki lagi..

Itu normal. Saya pernah bulan lepas lewat period 3 hari and check upt double line terang but a few days after darah period keluar.

tq sis.....smga bby n ibu sihat aminn

Sebelum period mmng hormon ecg akn tinggi,sbb tu ade 2 line wlupun samar.tp bkn pregnant tu.dh kluar drah tu period la tu..

Yee firstme jadi......cmni sllu prggnt xde period kn...ade trn drh pon xnorml risau CPT pi klinik dr BG ubt kuat kn Rahim period xregular yg dtg ni pon 3hari je sikit2 xbyk tukar pad

itu period sis ... hormon tu sebenarnya kecuali dia naik double line pekat

Samar je xpekat xpela blm Ada rezeki LG ...cek klinik negative scan Rahim kosong..

klu da turun darah tu x pregnant kot..

nthla MCM dtg Bulan hmmm

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan