3 Balas

Dulu saya pregnant anak pertama , masa 10weeks macam tu , saya rebond rambut . Tapi saya tak fikir apa pun . Sebab masa tu memang tak tahu tak boleh buat benda semua tu . First mommy pulak tu . Kena pulak masa tu rumahtangga saya bergolak disebabkan orang ketiga . Saya keluar tenangkan diri buat apa yang saya suka pergi shopping, buat rambut , jalan jalan . Memang tenangkan diri seseorang sampai ke malam . 😂🤣 masa tu saya dah buat buku pink , nurse explan apa yang boleh apa yang tak boleh . Jadi saya risau dekat baby . Bila saya tanya kakak ipar saya , mak mertua saya , dia orang kata jangan stress terlalu fikir . Alhamdulillah baby keluar sihat . ☺️ Cuma dia ada aczema sebab saya dengan suami saya memang ada aczema dari kecik . Sekarang ni tengah pregnant kali ke dua . Dah tahu semuanya . Tak buat dah even rasa nak buat 🤣

VIP Member

xtau nk ckp ap sbb da trwarne dh pun sis . klau ikot kn inai pon doc xbg pkai mse preggy sbb zmn skrg inai pon ad letk bahan2 jdi doc risau akn gnggu janin .

ohh ok2 tq =)

Mmg x digalakkan masa kandungan 1st & 2nd trimester sbb baby baru start terbentuk.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan