26 Balas

masih awal lg. klo boleh nnti bila dh 8-12 week scan lg. sblm scan cuba ckp dgn janin kata mama nk tgok awak ni. insha Allah dipermudahkan. bnykkn interact dgn janin.

Nak cakap normal tu saya pun tak pasti, sebab saya pun anak pertama. First time scan masa tu 6weeks hanya nampak kantung jee

VIP Member

sy punya 5weeks dh nmpk kantung dgn yolk sac..tunggu 8weeks plak nk g scan sekali lagi utk nmpk janin dgn heartbeat

VIP Member

Masih awal lgi mommy. Sy around 8 weeks baru nmpk. Keep pray & stay positive 💕 #TAPSupermoms #TAPactiveusers

Normal je tu, tapi kalau nak sangat tengok boleh scan daripada bawah. Kat situ akan nampak kantung☺️

itu normal sis..perkembangan janin ade cepat ade lambat..banyakkan berehat dan makan makanan yg berkhasiat

Saya 6 weeks pun belom nmpk apa2 lgi.. Rahim menebal jaa😥... Semoga ada rezeki buat kita smua.. Aminn

VIP Member

Normal tak nampak lagi. Sebab kecik lagi. 8w pun ada yg tak nampak lagi. 10w ke atas dah boleh nampak.

VIP Member

baru lg tu..saya 8week baru nampak tu pon kecik je..12 week dh mula nampak heartbeat..

Still early.. Saya scan smlm dok pun ckp hanya ada kantung.. Kena tunggu 2 minggu lagi

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan