36weeks mmg ssh dah nak lelap mata .siang mula la mngantok

36weeks malam ssh dah nak tido...๐Ÿ˜ญnk mkn pn kenyang je perut..padahal perut lapa..lps tu mula la kepale jadi pening. Bdan jadi x sht rasa nk dmm..hmmm letihnye nk tggu berslain nih๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”ada x sapa2 yang sama dgn saya????

13 Balas
Tulis jawapan

32 weeks here ๐Ÿ™‹๐Ÿปโ€โ™€๏ธ rasa mengah penat lelah, pinggang sakit, perut/bawah dada mencucukยฒ, baring duduk semua serba tak kena! Tido belah kiri salah belah kanan pon salah terlentang pon salah ๐Ÿ˜‚ taktau apa yg betul nye ๐Ÿฅฒ tido pon bape jam je, makan pon mcm org diet je portion sikit, padahal lapar cane tu ?haih complicated sungguh la ๐Ÿฅน๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜ญ

Baca lagi
1y ago

ohh sama jg la kan.okay2..nth la. angin ke apa.kdg tdo kanan jd xpuas..pusing kiri.lgsakit kalau time tu lama sgt xmakan or bru lps makan hee

Sy 34w da start sakit2 bdn susah nk gerak tp Sy buat jugak slow2.. kalau susah nk makan, try la mkn bende ringan2, buah, bubur, sup2 .. sabar ye awak .. jge kesihatan .. memudahkan awak nnty .. Sy kalau bole nk elak selesema dgn batuk time bersalin .. sakit kalau nk membuang if berjahit/czer

Saya skrg makan kuat tp bila makan rasa trus lemas dan kenyang tak berenti , pasal tdo malam sy pun mmg ssh tdo malam , Siang saya mau asik tdo sahaja .. kalau tak rehat saya lemas .. Tp malam saya tak dpt tdo.

saya 36 weeks due 2/7.. ya allah malam tu jgn ckp 3,4 pagi terjaga x selesa lpstu berak kencingโ€ฆ 10 minit lagi kencing lagi pkl 10 pagi bru betul2 boleh tidur tp bila bangun sakit kepala pulak sbb tidur siang

1y ago

Sis due kita sama ๐Ÿฅน semoga dipermudahkan urusan

Saya 34 weeks. Sama lah tak boleh tido malam jugak. Kadang sampai Azan subuh pun belum boleh tutup mata. Tapi bila siang je, mata kuyu sebab mengantuk. Hahaha. Memang kerap tido siang sekarang ni.

smaa tpi bru 33week. asyik sakit je bahgian ari ari n pinggang. kaki pun sakit. doc ckp bby besar. jln pun mcm penguin dh๐Ÿ˜‚. 16hb ni nk jumpa o&g semoga sya dipermudahkan urusan

kencing banyak Kali tu normal .. sabar ye, Sy pn sme mcam awak .. cume Sy byk berak waktu siang .. kalau tidur tu sejam-2jam skali msty kencing .. hee Sy 34w ๐Ÿฅฐ

1y ago

kan. sabar jela nk jadi seorang ibu kan

sma la sy.... mlm ssh nk tdo... tdo siang je. .. husbnd tgur knp sllu tdo siang.... ater dh mlm pkol 4 pg pon mta xnk lena lg....nk uat mcm mna

Samala sy pun malam susah nk tido ada jela tak kena sakit itu sakit ini, siang pula kerja, rasa tidur pun dh tak cukup ๐Ÿ˜ข

Ya sye pun susah nak tidur malam, time siang je mengantuk memanjang, makan sikit perut macam dah penuh kan. Sye 33w

1y ago

sma lar kite 33 week jgk bdn pon jd lemau semula mata siang hari jd layu je