15 Balas

TapFluencer

sy mcm sis juga dulu. tapi sy dah lewat 18hari baru sy berani check upt. sebab 3 bln sebelum tu mmg period sy tetiba lewat sampai 10 hari. takut kena game, sy tunggu sampai 18hari baru check. g klink check upt kt klinik doc cakap +ve masa tu doc kira sy dah 7w mcm tu, tapi bila scan masih x nampak. lepas 2 mgu baru g check lagi. then nampak jantung semua

saya sepatutnya sis 6 minggu..tp usia janin baru 4 minggu 6 hari..rasa risau wlupun kantung dah nampak..

+ve https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2023 💟 Copy & share bg ramai yg join group 0 sbb baru buat

Waktu saya dulu mcm ni lah... terus pergi klinik confirmkan... Alhamdulillah da nampak kantung tp kena dtg balik 2 minggu lps tu utk make sure nmpk janin pulak... first jumpe doktor tu terus dpt ubat kuatkan rahim dan obimin...

inshaallah positif.. saya rasa better sis check guna strip lain mcm clear blue. utk lenih kpastian. sbb saya pernah pkai strip biasa positif. tp bla cek guna clear blua negatif. n mmg negatif pon.. l

betul.. slh 1 jgk.. tp saya segan.. so slalu mmg cek guna clearblue jgk🤭

VIP Member

Ya positif. Mcm sy juga dulu 1 line kabur juga naik 2 line mcm sis ni. Sekali check dh 4 minggu

ya positif tue sis. cma blm terang. boleh cek di klinik ibu yg berdekatan utk kepastian 😊

kalau dh bleh nmpk dgn mata kasar, dh kira terang dh tu sis. jelas² nmpk 2 line situ

yup.. blh g klinik utk confirmkn 🤗

TapFluencer

Positif tu sis. Cam sy sblum ni. Pastu sy try test kali kedua mang positif

tahniah, positive tu puan❤️

Alhamdulillah positive tu sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan